Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok a festett...

Mit gondoltok a festett hajról és azokról az emberekről, akik festik a hajukat?

Figyelt kérdés
Egy randi alkalmával például ez befolyásol titeket? Mennyire fontos számotokra, hogy a partneretek teljesen "természetes" legyen?

2021. febr. 15. 22:25
 1/9 terminator9000 válasza:
72%
17f, egyáltalán nemzavar bár szerintem lányoknak jobban áll, én a körmöm szoktam feketére, páromnak is tetszik
2021. febr. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Senkit nem erdekel. 27 eves vagyok. Barna haju, de sotetbarara festem a hajam. Senkit nem erdekel
2021. febr. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%

Válasszuk szét a kérdést, mert nyilván más az, ha valakinek 30 évesen szaporodnak az ősz hajszálai, és szeretné kicsit "rendbe tenni" magát, és más az, amikor valakinek elment az esze, és minden héten össze-vissza festi magát, pláne olyanra, amiről süt, hogy olyan szín nincs is...


Érdekelni nem érdekel, de amikor az ember élete párját, gyerekei anyját/apját választja, akkor azért "alá fog nézni" a festéknek, hogy mégis kifélével áll össze. Svéddel vagy spanyollal. És ilyenkor aztán rájössz, hogy hiába volt a hamiskodás.

2021. febr. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem a feltűnő színekre gondoltam, mint például lila vagy zöld, hanem ha valaki olyan éles váltáson megy keresztül, hogy szőkéből fekete lesz, barnából szőke, ilyesmik... Ezt is hamiskodásnak tekinted?
2021. febr. 16. 00:19
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Alá néz?! wtf? Hidd el, az en parom nem a hajam szine ala nezeget...
2021. febr. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem tetszik hogy a fél fejem narancssárga, akinek nem, az mehet tovább. szíve joga, de ha nem kellek narancssárgán/kéken/rózsaszínen/csíkosan, akkor ne kelljek velemszületett barnán se...
2021. febr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Lehet jól sikerült hajfestés meg rosszul sikerült. Nekem személy szerint a rikító, nem természetes hajszínek annyira nem tetszenek, pontosabban magamon nem szeretném, de van akinek az is kifejezetten jól áll.

Ma már kb senki sem természetes teljesen, az hogy valaki barnából szőke lett, nem lenne kizáró ok, amúgy sem érdekel senkit. Lehet jobban is áll neki, az meg csak pozitívum.

2021. febr. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Metionin ***** válasza:
Semmit. Magát a hajfestés lehetőségét jónak tartom, mert lehetőséget ad arra hogy egy előnyösebb hajszínt választhasson az ember, ha az eredeti nem tetszik neki. Magam is festem a hajam 16 éves korom óta, sok éve már extrémebben számító színekre, így meg pláne nem izgat hogy a körülöttem lévő emberek milyen hajszínnel mászkálnak.
2021. febr. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Több szempontból is számítania kell. Baj, ha valaki nem fogadja el magát olyannak, amilyen. És nem semmi a festés környezetszennyező hatása sem.

Arról nem is szólva, hogy férfi még az ősz haját se fesse, mert még szexi is lesz tőle.

2021. márc. 12. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!