Jó arcápoló krém?

Figyelt kérdés

Nagyon érzékeny böröm van ezért eddig nem használtam rá semmit mert amit próbáltam kiütött, viszont az utóbbi időben nagyon kiszáradt.

Sajnos a böröm hajlamos a pattanásra is.

Ha tudnátok olyan krémet ajánani ami esetleg nem okoz patanást és jó a vízhiányos bőrre azt nagyon megköszönném.

Többet is ajánlhattok és kiprobálom melyik használ jobban. Nappali és esti is lehet.

Nagyon szépen köszönöm a segítséget.



2021. febr. 16. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Nekem a Nivea termékek bejöttek, egy próbát talán megér.
2021. febr. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha ézékeny bőröd van nagyon fontos, hogy odafigyelj a a termék összetevőire.(Azt ajánlom krémmániám nézz rá az adott termék összetevőlistájára, a piros ponttal jelzett termékek elég károsak, ezeket kerüld). Így én a Niveát nem igazán ajánlom, mert szinte az összes termékük tartalmaz parfümöt, és egyéb bőrre káros anyagokat.

Ha nagyon száraz a bőröd tudom ajánlani a CeraVe Moisturising Creamet, az én szintén száraz bőrömnek szuper volt. Ezenkívül a Mixa-nak és a La rose Posay-nak is vannak nagyon szuper káros anyagoktól mentes krémjei. Bár az utobbi már egy drágább árkategória :)

2021. febr. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon ajánlom a CeraVet, nincs benne illatanyag, ezért nagyon jó érzékeny bőrre, egyébként pedig hatásosan hidratál. :) Nem is olyan drága, gyógyszertárakban lehet kapni.
2021. febr. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is CeraVe-t használok száraz, érzékeny bőrre és nekem nagyon bevállt. Arcápoló olajjal egészítem ki még este, úgy még jobban hidratál.
2021. febr. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 Milyen arcápoló olajat használsz?
2021. febr. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most a the ordinary-nek a marula olaját, ez estére tökéletesen bevállt. Előtte csipkebogyóolajat használtam, hatásra az is ilyen volt, de kicsit büdös (idővel azért meg lehet szokni, de nem kellemes). A mostaninak pedig semmilyen illata nincs, így ez jobban tetszik. Sűrű olaj, így inkább szárazabb bőrre tudnám ajánlani.
2021. febr. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!