Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kb 1 éve dolgozom árufeltoltok...

Kb 1 éve dolgozom árufeltoltokent.Fokozottan izzadok,de próbálok ellene tenni a személyes higiénián kívűl jó minőségű izzadasgatlókkal, parfümmel, mégis azt látom hogy folyamatosan összesúgnak a hátamnál.mit tanácsoltok mondjak fel?

Figyelt kérdés
Feltűnően mély levegőt vesznek a közelemben, oklendeznek és nevetnek.valószínű a stressz miatt is izzadok, mert folyamatosan figyelem a reakciókat?

2021. febr. 20. 22:11
 1/7 A kérdező kommentje:
Nagyon rosszul érzem magam emiatt, mert amikor jó illatom van akkor is összesúgnak a kollégáim.
2021. febr. 20. 22:13
 2/7 A kérdező kommentje:

Többször elmegyek mosdóba is emiatt, hogy mindig friss legyek, és illatos, de mégis :(

Mit csináljak?

Biztos, hogy nekem szól.nagyon feltűnően csinálják.

2021. febr. 20. 22:19
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Hmm, nem tűnsz butának a helyesírásod alapján. Tuti tudsz jobb munkát találni :)
2021. febr. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

1. vagy nem emiatt sugnak ossze mogotted

2. vagy nem is sugnak ossze, csak bekepzeled

3. vagy tenyleg budos vagy, csak nem erzed magadon. ami fura, mert onmagaban az izzadasnak nem feltetlen kell budosseggel jarnia. en is nagyon izzados vagyok, de megsem szoktam budos lenni.


amit tehetsz, hogy furodj reggel-este, hasznalj jo minosegu dezodort es hordj pamput ruhakat, ne muszalas szarokat. minden reggel vegyel fel tiszta ruhat.

ha meg igy is budos vagy, akkor menj orvoshoz.

2021. febr. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Próbáld ki, hátha:

[link]

2021. febr. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Rendben, kipróbálom 🙂

Köszönöm szépen a hasznos válaszokat, ment a zöld pipa mindenkinek 😘

2021. febr. 21. 10:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem értek hozzá, csak mintha valami olyat olvastam volna, hogy szal az izzadás is pl méregtelenít, és szal ha pl lelkieredetű, lehet, hogy a tested akar minél több lelki méregtől, vagy akár stressztől megszabadulni. Na, és most jön, amit mondani akartam, hogy olvastam, bár az előző sem feltétlenül teljesen tőlem volt gondolat, na, szal, hogy volt valami sztár, aki megműttette valahogy a hónalját, hogy ne tudjon sose izzadni, és szal hogy valami szakértő, vagy nemtom ki, mondta, hogy tehát az nem feltétlenül egészséges. | Tehát lehet, hogy amúgy tökre lelkileg vagy nemjól, és az hat ki úgy a testedre pl énszerintem, hogy ennyit kell izzadj. De szóval én mondom, tényleg nem értek hozzá egyáltalán.
2021. márc. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!