Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A francia vagy az olasz...

A francia vagy az olasz kozmetikumok, hajápoló termékek jobbak általánosságban?

Figyelt kérdés
Értem itt például az arckrémekre, testápolókra, hajolajakra, hajpakolásokra.
2021. febr. 22. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Olaszt nem nagyon ismerek, ami nekem általában beválik, az a Garnier (francia).
2021. febr. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%

Jaj. Kozmetikumot soha ne erre alapozva vegyél( kivéve ha dekorkozmetikumról van szó, smink vagy parfüm de ott sem árt picit utánaolvasni)!

Bármit is kensz a bőrödre- teljesen mindegy mennyire cuki a csomagolása vagy hány ezredik influencer tolja az arcodba- az összetevőket vedd figyelembe. Baromi jól hangzik egy armani hidratáló ha tulajdonképpen semmi használható nincs benne. Bőrápolással kapcsolatban nincs sem francia sem olasz termékem ugyanakkor van kanadai, amerikai illetve magyar márkáktól. Ha érdekel a téma picit érdemes utánanézni, mire van szükséged és mit használj a bőrödre. Sokszor sokkal olcsóbban jössz ki, nem fizetsz egy vagyont agyonreklámozott parfümözött termékekért.

2021. febr. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Akkor inkább írok konkrét márkákat.

Arckrém:

Jelenleg Egy Garnier arckrémem van, de az nem igazán vált be nekem. amit kinéztem:

Babaria Rosa Mosqueta

Vagy

CeraVe Moisturizers


Mondjuk ezek közül egyik se tartozik a fentebb említett két márka közé, de mindegy :D


Amelyik márkákra kíváncsi lennék:

La Roche-Posay

Yves Rocher

L'occitane

Lychee

Alfaparf Milano

Ez kicsit más márka, de ez is érdekel:

Farmona

2021. febr. 23. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!