Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mindent kipróbáltam már,...

Mindent kipróbáltam már, mégis borotválkozás után kipattog a bőröm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ha szőrtelenítek intim helyen, utána beszoktam kenni after shawe balsammal és kamillás hintőporozom, mégis viszket és csúnyán kipattog. Volt már olyan is, hogy előtte direkt jó meleg vízbe ültem, de mégis. Mit tudnék csinálni vele?:(


L/16


2010. aug. 17. 16:22
 1/4 anonim válasza:
Szerintem a hintőpor nem jó mert szárít. Inkább testápolóval kend be, vagy csak hidratáló after shave balzsammal.
2010. aug. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én először alkoholos tonikkal szoktam kenni, az fertőtleníti, utána pedig testápolóval. Nekem bevált.
2010. aug. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ha viszket is, akkor lehet pl. gombás fertőzés is, amit a borotvával vittél fel, ha nem volt új. Erre lehet millióféle krémet szerezni a patikából.

Lehet akár bőrirritáció is, ha érzékeny vagy. Nekem nagyon régen volt ilyen, ma már csak akkor, ha nagyon szoros bugyi vagy nadrág kidörzsöli a frissen borotvált hajlatot.

Amúgy aloét használok borotválás után, 99,9%-os tisztaságút, az az igazi after shave.

2010. aug. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy fertőzés, mert az viszket ami bevan gyulladva.:S

Testápolót is próbáltam már.

2010. aug. 17. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!