Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a bababőr titka? Hogy...

Mi a bababőr titka? Hogy éritek el hogy olyan selymes legyen a bőrötök?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a praktikákra.
2010. aug. 17. 16:43
 1/10 anonim ***** válasza:
nekem ez természetes. hány éves vagy. mert ez függ a kortól is
2010. aug. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

egészséges táplálkozás (vega vagyok, nem eszek csak friss zöldséget és teljes kiörlésű gabonát)

sok víz (napi 1,5 liter)

2 naponta bőrradír

szoli helyett természetes napfény

minőségi alapozó és korrektor

gőzölés kamillás vízzel

2010. aug. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
82%
Ez genetikai is de ha minden nap letisztitod meg pihentetö krémmel kened vagy testápoloval is meg minden olyan krémmel ami arcra való akkor puhább lesz.
2010. aug. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi lennék

Ha sok vizet iszol egy nap, szénsavmentes ásványvízet pl, akkor kipuhul a bőröd tőle.

Azon kívül gondolom kerülni kell a zsíros, olajas kajákat ,chipset is meg ilyeneket.

2010. aug. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A 1,5 liter víz nem sok... 2-2,5 liter lenne a minimum, én 4-5 litert iszom, ez az ideális.

Jó minősígű kozmetikumokat használok, egészségtelenül étkezem, viszont sokat alszom. És bababőröm van.


21/L

2010. aug. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen csak arcbőrre gondoltam, de köszi a válaszokat. :) Amúgy 16 vagyok, alapból szép még a bőröm, de szeretem ha még szebbnek és még puhábbnak látszik/érződik. Nálam a cukros mézes testradír vált be, ezt egy héten kétszer végzem el. Minden fürdés után még vizesen bekenem magam babaolajjal, majd miután beszívódott testápolózok is. Tudom, hogy a sok víz is használna, de vizet soha nem iszok, egyszerűen nem esik jól, de másból sem iszok sokat. Általában napi fél liter a max. Nem tudok tenni ellene... :SS
2010. aug. 17. 17:06
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Pedig jó lenne! Napi két liter vizet iszok és tényleg olyan a bőröm mint a babáé! Bár mázlim van mer alapból ilyen selymes és pattanásmentes a bőröm.
2010. aug. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igyál sok paradicsom levet (ha szereted). Nekem attól lett szép a bőröm.
2010. aug. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
gének;)
2010. aug. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
én babáknak való krémeket, testápolókat, tusfürdőket használok. elég gyakran és elég vastagon kenem a bőrömet és nagyon puha tőlük:)
2010. aug. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!