Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudok a hajamra kenni,...

Mit tudok a hajamra kenni, hogy vasalás után ne legyen annyira száraz, hanem selymes legyen, mi az, ami nektek bevált?

Figyelt kérdés
Szoktam valami hajvédő permetet fújni rá előtte, de ez úgy tűnik, kevés... Ha nem vasalom ki, selymes. Ha alacsonyabb (200 alatt) vasalom, akkor meg visszahullámosodik...
2011. jún. 28. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én egyszerre használok Gliss Kur Asia Straight sampont, balzsamot, és hajmosás után Nivea Straight & Easy balzsammal (amit nem kell kimosni). Általában hetente egyszer teszek még rá szintén Asia Straight tégelyes pakolást, de ez elhanyagolható. Én is 200°C-on sütöm és sütés után is ugyanolyan selymes, ráadásul párás időben sem göndörödik vissza.

Sok sikert :)

2011. jún. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi! :))
2011. jún. 28. 11:04
 3/4 anonim ***** válasza:
én is Gliss Kur Asia Straight sampont használok. és néha hajpakolást. de ami legjobban bevált, az a syoss hővédő. vasalás előtt befújom vele. kifésülöm. kivasalom. és selymes és tartós. :))
2011. jún. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi neked is! :)
2011. jún. 30. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!