Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha középbarnára szeretném...

Ha középbarnára szeretném festeni a hajam, akkor melyik hajfesték árnyalat lenne a legjobb?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert olvastam itt olyanokat, hogy mindig számolni kell azzal, hogy a dobozos 2 árnyalattal sötétebb lesz, mint a dobozon és sok embernek fekete lett a barna festéktől a haja. Ez tényleg így van? Akkor nekem világosbarna, esetleg sötétszőke árnyalatot kell vennem? Az alap színe a hajamnak középbarna, de le van nőve már és ezért szeretném festeni. Az alja szőke egyébként.
2021. febr. 22. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Sötétszőkét vegyél elsőre. Inkább legyen világosabb az eredmény mert azt esetleg tudod tovább sötétíteni de fordítva már körülményesebb.
2021. febr. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Csokibarna színnel festettem a hajam, elég erőteljes pirosvörös árnyalata lett, nem tetszett. Leradíroztam róla a pirosas színt, aztán koktéllal kicsit leszivattam 2 árnyalatot, majd befestettem középbarnával. Karamellszínű lett a hajam. Nem mondom, hogy rossz, de nem ez volt a terv.

Én a helyedben 15g szőkítőpor, 30ml oxy, 20-30 ml meleg víz és 8ml samponból csinálnék koktélt, felkenném a hajamra, utoljára a tövekre, rajtahagynám 10-15 percig, természetesen végig figyelve rá, esetleg zuhanysapkával vagy zacskóval melegen tartva és utánna festeném középbarna színnel.

2021. febr. 23. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem kötekedés de ha a kérdező sötétíteni szeretne vagy megegyezőre festeni, akkor miért szükséges a koktélozás? Felesleges roncsolás a hajnak még festés előtt.
2021. febr. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Végül sötétszőke festéket vettem és pont jó lett, szóval örülök. :)
2021. febr. 23. 22:25
 5/9 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem pontosan milyen festéket vettél?
2021. febr. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Persze, Casting Creme Gloss sötétszőke 600-as árnyalat.
2021. febr. 25. 09:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem lett vöröses beütése? Párszor én is használtam már ezt az árnyalatot és nekem kissé vörösnek tűnt.
2021. febr. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nekem szerencsére nem.

Ha rásütött a nap mindig is vöröses beütése volt picit, de nem érzem, hogy ezen erősített volna ez a festék.:)

2021. febr. 25. 23:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszi a választ :)
2021. febr. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!