Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szoláriumozásról mit érdemes...

Szoláriumozásról mit érdemes tudni meg soha sem voltam és már nagyon kiakarom próbálni. Kikapcsol magától a gép ha letelik az idő ha véletlenül rosszul lennek bent kinyithatom bármikor az ajtót?

Figyelt kérdés

2021. febr. 23. 08:15
 1/7 anonim válasza:
100%
Szerintem kinyithatod, de nyugodtan fordulj az ott dolgozó emberhez, ez a munkája, segíteni fog. Mondhatod neki hogy ez az első alkalmad.
2021. febr. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
kikapcsol a gép magától, bármikor kinyíthatod a gépet. egyébként szokott lenni a gépben egy leállító gomb. nem bonyolult egyik gép sem, 10 másodperc alatt rá lehet jönni hogy melyik gomb mire jó.
2021. febr. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mint a régi magnók, pár gomb van jelekkel (start, stop, "ventilátor" ilyenek), amit lehetetlen eltéveszteni, látható helyen is van a gépben, de a csaj megfogja mutatni, ha megkéred, mondod, hogy még sose voltál. Elsőre akkor gyengébb gépbe is menj, 3 max. 5 percre.
2021. febr. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahol én voltam eddig ott sehol sem működött a stop gomb. Ha túl meleg van, vagy érzem hogy picit sok lett az idő, egy-két perccel előbb kijövök. Amég felöltözök le is jár. Persze ez pénz pazarlás, de előfordult már ilyen. Mindenesetre egyeztess az ott dolgozókkal, hogy hány percet ajánlanak neked. Bemész, levetkőzöl, befeküdsz. Sok helyen időre kell levetkőzni mert ők kapcsolják be kintről a gépet. Természetesen fel tudod nyitni a gépet bármikor nincs lezárva.
2021. febr. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Arra figyelj, hogy a szemedet ne nagyon tartsd nyitva. Van szemvédő de én nem szeretem mert ott marad a helye. Ahogy indul a gép, csuka be a szemed és relaxálj.
2021. febr. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

És sminkel vagy inkabb anélkül mennyek?

Köszönöm ezt a sok választ!

2021. febr. 25. 16:32
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nélküle. Egészségesebb is és foltosan barnulharsz ha fenn hagyod.
2021. febr. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!