Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A BHA hámlasztót heti hányszor...

A BHA hámlasztót heti hányszor kell használni?

Figyelt kérdés
Mindenhol mást olvasok, van ahol naponta, van ahol másnaponta és van ahol hetente irjak. Tapasztalatokat kérnék, nektek mennyi használat vált be?
2021. febr. 24. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bőrtípusodtól és terméktől is függ, neked kell kitapasztalni. Én csak heti egyszer használok (AHA-t heti kétszer), de nekem nem kifejezetten problémás a bőröm.
2021. febr. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Naponta egyáltalán nem ajánlott, főleg ha BHA hámlasztóról van szó. Ha problémásabb a bőrőd is max heti 2-szer.
2021. febr. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ertem, csak mert a skinsmart naponta írja
2021. febr. 25. 08:15
 4/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyire tolerálja a bőröd. Vannak, akik a gyengébb hámlasztót is heti 2x tolerálják és vannak, akiket a mindennapos használat se irritál.

Nekem ilyen szempontból nem érzékeny a bőröm, így mikor csak BHA-t használtam, akkor azt minden este alkalmaztam. Aztán felváltva kezdtem el használni AHA és BHA hámlasztót. Szóval én mindennap használok kémiai hámlasztót.


Ha már írtad, hogy Skinsmart. A G&G hámlasztókat használom onnan jó ideje. Néha kipróbálok újat, de mindig visszatérek hozzájuk. Ár-érték arányban szerintem nagyon jók.

2021. febr. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is G&G hámlasztót kezdtem el és szerintem nagyon jo
2021. febr. 25. 13:45
 6/7 A kérdező kommentje:
Írtátok hogy bőrtípustól függ, a homlokom egy szemétdomb, az arcom többi része pedig szinte teljesen tokeletes, így hogy ajánlanátok a használatot?
2021. febr. 25. 17:05
 7/7 Minlilly válasza:
Ugyan ez a szitu, nekem is CSAK a homlokomon van, azonban nem pattanás hanem apró mitesszerek... Az én borom kombinált, zsíros ezért 2%-os BHA-t használok kettő naponta. Nem irritál, van ideje megnyugodni, szerintem ez, sima micellás vizet szerezz be, kerüld az alkoholos tonikot, és próbáld meg azzal naponta, BHA-val pedig két naponta, nekem így tökéletes, pedig hajlamos a borom a halvány irritációra!
2021. ápr. 20. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!