Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásokra és mitesszerekre...

Pattanásokra és mitesszerekre tényleg jó a hintőpor?

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A hintőpor szárít és fertőtlenít. Teljesen eltüntetni szerintem nem fogja, max nem gyullad be úgy a bőröd és szárítja.
2010. aug. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem a kozmetikusom azt javasolta, hogy semmi mást ne használjak arctisztításhoz, csak baba szappant (persze mellé még valamilyen nem zsíros hidratáló krém is kell, mert szárít) és sokkal szebb lett az arcom, mint mikor Vichy termékekkel tisztítottam! most kénszappant vettem, állítólag az is nagyon jó (gyógynövényesnél lehet kapni, 2-300 ft) arról még nincs tapasztalatom, de szerintem egy próbát megér!


ja és hogy a kérdésre is válaszoljak: szerintem a hintőpor ugyan felszívja a felesleges faggyút, de eltömíti a pórusokat. én biztos nem használnám az arcomra

2010. aug. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én próbáltam a hintőport,és semmivel sem ett szebb az arcom mint volt.De próba, cseresznye.
2010. aug. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én csak hintőport használok és szép lett tőle a bőröm.
2010. aug. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem jó rá a hintőpor , ugyanis minnél inkább szárítani akarod annál zsírosabb lesz a bőröd és így még több pattanás és miteszered lesz.
2010. aug. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak a T- vonalat tünteti el, de nem használom az egész arcomra, és nem minden nap.
2010. aug. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
77%

Szerintem jó, mert nem szárít, hanem csak felszívja a felesleges faggyút. Nekem a hátam nagyon durván pattanáso/mitteszeres, ott használok, és nekem segített (bőrgyógyász azt mondta, h még fiatal vagyok a hormongyógyszerhez :( )

16,5 L

2014. márc. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!