Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van-e valakinek tuti tippje...

Van-e valakinek tuti tippje mitesszerekre és pattanásokra?

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 10:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Habár én csak miresszeres vagyok, mindent kipróbáltam rá. De rájöttem, hogy igazán csak a kozmetikus tud segíteni. Ezért hónaponta járok tisztításra.
2010. febr. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 duhaj ervin ***** válasza:
Alapos tisztítás mindennap és havonta kozmetikus!
2010. febr. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Zynerit.
2010. febr. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mitesszerre:

Nekem a bebe Shine Control lemosó(nem drága,pumpás>higiénikus, nem"húzza" az érzékeny bőrömet sem)tetszett eddig a legjobban, sok mindent próbáltam már Vichytől a házi szerekig.

Pattanásra:

fertőtlenítő folyadék(kizárólag helyileg, másképp leszárítja az egész arcod!!!)+ bármilyen gyulladáscsökkentő fájdalomcsillapító porrá zúzva, vízzel kenhetővé téve ecsetelőként

2010. febr. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 mimcsii ***** válasza:

16:46-os: a "bármilyen gyulladáscsökkentő fájdalomcsillapító porrá zúzva" alatt pontosan mit értesz?

te mit használsz?


az eredeti kérdésre válaszolva: teafaolaj ecsetelő és körömvirágkrém


MM

2010. febr. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

16:46-os vagyok.

Én így csinálom: kis zárható!(ha nem használod el, nehogy baktériumok telepedjenek meg de még így is inkább felet csinálj mint hogy megmaradjon) edényben, mint egy mozsárban zúzóm össze a tablettát minél apróbbra, por szerűre. Én a fertőtlenítő(orvosi segédeszköz boltban lehet venni ezt)folyadékkal szoktam "krémesíteni". Fülpiszkálóval precízen fel is lehet kenni.

Aspirin pl, de legutóbb csak Algoflex M-em volt, annak a rózsaszín részét használtam(a festett külső rész leválik a "hasznos anyagról") de egyébként rengetek fájdalomcsillapító gyull.csökkentő hatású is.

2010. febr. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 mimcsii ***** válasza:

16.46-os :)

ezek szerint pl. az Algopirin is megfelel ennek a célnak?

mert eddig kalmopirint használtam,de az elfogyott:S

2010. febr. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jó persze, gyulladáscsökkentő hatású gyógyi az is. De mindegyik tabletta betegtájékoztatóján szerepel, h gyull.csökk. hatású- e. Ha meg az nincs meg, pirulapatika.hu.
2010. febr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 mimcsii ***** válasza:
köszönöm szépen, sokat segítettél:)
2010. febr. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én a gyógyszertárakban kapható Aknezol nevű szert tudom ajánlani pattanásokra! Mind a három gyermekemnél bevált a méregdrága márkás szerekkel szemben! Ennek az ára 700 Ft körül van! A miteszerekkel viszont szerintem is csak a kozmetikus tud kezdeni valamit!
2010. febr. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!