Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Végleges szőrtelenítés felső...

Végleges szőrtelenítés felső ajakra, és állra. Megéri? Mennyire tartós?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy most a korona miatt egy jóideig nem lesz lehetőség rá, de már a f@sz kivan vele 😤


Sötét hajam van, és tejfehér vagyok, szóval naponta borotválom meg szedem a pihéket, mióta gyantáztatni nem tudom.



2021. febr. 25. 18:05
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a végleges szőrtelenítés mennyire tartós🙂? Én kettő fajtát ismerek.

1. Valóban végleges a lézer. Csak szalonban csinálják, vagy ezzel is foglalkozó magán bőrgyógyász. Drága. Több kezelés szükséges, az árát a neten leellenőrizheted.

2. IPL ami villanó fény. Nem végleges, de állítólag hosszú évekre szőrtelen lehetsz. Minél sötétebb a szőr és világosabb a bőr annál eredményesebb, ami neked nagyon jó hír. Szalonban is csinálják, de lehet venni már otthoni használatra is elég jó gépeket. Terveztem venni ezért nézegettem higy melyiket érdemes. A legokcsobb nem jó az arcra. Olyat kell venni ami arcra is jó, mert az szűrővel rendelkezik.

Van kettő amiről nagyon jókat olvastam, bár biztos van több is: Braun Silk-Expert, és a Philips Lumea, utolsónak sok változata van, mindegyikből csak jót olvastam. Árát úgy nézz ha veszel hogy számít higy mennyi villantásra alkalmas. Pl lehet higy az egyik csak 200 ezer, de a másik 400 ezerre képes.

2021. febr. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!