Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Korpás hajra milyen sampont...

Korpás hajra milyen sampont ajánlotok?

Figyelt kérdés
Eddig Head & Shoulders-t használtam, a citromosat. Volt, hogy kipróbáltam a Nizoral-t is, egy 100 ml-eset, amikor használtam nem volt olyan korpás a fejbőröm, de miután elfogyott visszaálltam a Head & Shoulders-re és újból elkezdett jobban korpásodni. A hajam egyenes, alapból világosbarna, de a felétől ki van szőkítve, kicsit töredezett is. Milyen sampont ajánlanátok? A Gliss-féle samponokról mi a véleményetek?

2021. febr. 26. 11:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Alpecin koffein tuning sampont
2021. febr. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

En ezt hasznalom, nagyon jo

[link]

2021. febr. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
nekem a head & shoulders bejött, és hajszárítás után 5 órát nem megyek a szabadba.
2021. febr. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A Nizoral gombás eredetű korpára van, lehet azért volt jobb a helyzet, mert ilyened van, passz. Bár elvileg a H&S sem rossz. Nekem anno száraz korpám volt, elkezdtem picit szárazabb hajra való sampont használni (nem korpára valót), azóta tök szépen elmúlt.
2021. febr. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én ezt ajánlom: [link]

Nekem eléggé bevált.

2021. márc. 7. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én klasszikus Had&Shoulders-t használok, nagyon beválik, egy-két hajmosás után már elmúlik a korpásodás.
2021. márc. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Attól függ milyen fajta korpa, viszont nekem a tini éveim alatt apró korpás volt nagyon a hajam, gondolom a hormonok miatt stb és akkor nekem a citromsárga Szulfokoll gyógyszertári sampon nagyon bevált, viszont szerintem már csak narancssárga kapható, de az is jó lehet :)
2021. márc. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem a fructis a legjobb! Száraz korpás hajra nekem ez segített, egyszer vettem ilyen sampont és teljesen puha volt tőle a hajam és elmúlt a szárazság meg a korpa is. Nem tudom melyik fructis fajta volt az, csakúgy leemeltem a polcról, de azóta sem találom azt. Pedig az nagyon jó sampon volt. Szerintem korpás hajra lehetett az..
2021. márc. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!