Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Ti este szoktatok...

Lányok! Ti este szoktatok fürdeni, vagy inkább reggel, vagy este is és reggel is?

Figyelt kérdés
Tehát naponta egyszer szokatok fürödni, akkor este, vagy reggel, vagy naponta kétszer fürödtök este is és reggel is?
2010. aug. 17. 21:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

reggel és este is általában.

a reggeli zuhany felfrissít:)

2010. aug. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

reggel is és este is

16/l

2010. aug. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Este szoktam.

Ha nagyon későn érek haza, és már nincs kedven hajat mosni, akkor csak gyorsan megfürdök, a hajmosást pedig reggel intézem el, de akkor már fürdök is. Tehát reggel általában csak akkor fürdök, ha a hajamat is megmosom. Vagy ha nagyon meleg van. :)

2010. aug. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Én mindennap szoktam reggel is és este is független attól, hogy szünet van vagy suli.Sokat dob a közérzeten.

16/L

2010. aug. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!