Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » BioHair fodrászatokról mi a...

Cukikutyus kérdése:

BioHair fodrászatokról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Én a Szigetszentmiklósiba járok évek óta,és korábban nagyon meg voltam elégedve,de az utóbbi fél évben hanyatlásnak indult a színvonal.
2021. febr. 27. 16:06
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
48%
Én Szegeden látogatom őket, abszolút pozitív benyomásaim vannak.
2021. febr. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem az utolsó 3 látogatás betette a kiskaput...többé sose teszem be oda a lábam.
2021. febr. 27. 16:18
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyszer voltam az Szmiklósiba, nekem tetszett. A csajszi megkérdezte milyen legyen, elmondtam hogy ugyan olyan, mint most csak rövidebb és csinálta is. Nem volt kényszeres beszélgető, így jattot is kapott.
2021. febr. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Korábban nagyon jó volt a Miklósi szalon,de azóta már azok a fodrásznők nincsenek ott,akikhez többször is kerültem,és még voltam elégedve.Az egyikük szülni ment,a másik kilépett,a többiek is szintén elpárologtak.Most új arcokat látok,és akiket az utóbbi időben kifogtam...hááát elég gàz...

Amit még észrevettem,mint negatív változás,hogy a recepciós nők is frusztráltak,barátságtalanok.A szőke idősebb nő szinte hisztizik,ha nem pasi megy be 😁

2021. febr. 27. 16:30
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Utoljára mikor voltam Budapesten az Árkádban nagyon meg voltam elégedve velük. :)
2021. febr. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Egszer bementem hogy kérek egy kis igazítást. Mondtam hogy avégét vágjuk le. A letöredezett részt. Erre ő mondta hogy rendben, az kb 5 cm. Mondtam hogy oké.

Mire végzett azt vettem észre hogy a mellig érő hajam a vállamat sem súrolja sőt!!! Az államig ért. És ez után megkérdezi a fodrász hogy ugye nem baj hogy kicsit rövidebb lett?

Hát ezzek után én soha nem megyek oda

2021. márc. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Itt van ez a kérdés itt is egy biohairben elcseszett hajról van szó. Itt a kérdező képet is mellékelt.
2021. márc. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2021. márc. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nekem a legutóbbi vágás,amit fentebb említettem minden képzeletemet felülmúlta...hogy megkérdőjelezem,hogy tényleg fodrász volt -e az illető,aki csinálta,vagy valami rokon,akinek kellett az állás,és protekcióval bekerült...még a stílusa sem olyan volt,mint aki emberekkel foglalkozik,inkább olyan durr-bele-bumm,tenyeres-talpas vidéki nyers modor.Megrendült a bizalmam ebben a fodrászatban.


Köszi a linket az utolsónak,mindjárt megnézem.

2021. márc. 7. 19:03
 10/10 A kérdező kommentje:
Viszont az én esetemben javára írható a fodrász ürgének (vagyis a látszatfodrásznak),hogy legalább nem kopasztott meg,és pontosan annyit vágott,amennyit kértem...csak kicsit retro stílusban :(
2021. márc. 7. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!