Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fül alá érő hajból mikor lesz...

Fül alá érő hajból mikor lesz picit váll fölötti?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretném magamból kiírni ezt az egészet, mert nem birom már. 2 hete lassan voltam biohairban fodrásznál. Csak annyit kértem, hogy kicsit vágjon a végéből, mert a sok szőkítés miatt nagyon el van törve, ezt szeretném lenöveszteni. Mondtam neki, hogy egy rövidebb kleopátra legyen, képet is mutattam neki. Errefel össze-vissza kaszabolta a hajam, egyszerűen minden egyes nap sírok, ha tükörbe nézek, komolyan mondom. Nekem nem volt SOHA váll felé érő hajam.

Megpróbálom szemléltetni, most milyen:

kb ez van most [link]

és ilyenre szeretném júliusra: [link]


Nagyon el vagyok keseredve. Szakítás után vagyok , csak egy kis frissítést szerettem volna. Mondtam is a szalonban, hogy ezt nem fogadaom el. Azt mondják, még vágnak belőle... Hát persze... Szóval nagyon remélem, lesz hasonló hajam. Nekem havi 1.5 cm-t szokott nőlni. Most vettem Alpecint is. 3 hét alatt a múltkori festésből 1 cm lenövést látttam, remélem jól láttam. Kérlek kicsit vigasztaljatok. Egyébként sajnos az én hajam nem olyan jó, mint azon a képen, csak hasonlít rá. Hát nagyon ki vagyok borulva, hogy őszinte legyek.


2021. márc. 4. 11:49
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Most megnéztem a képet. Kb addig növeszteném elsőkörben, ameddig a lány nyaklánca van.
2021. márc. 4. 11:51
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Varrass fel pótlást, és akkor hosszú amíg megnő.


[link]

2021. márc. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam rajta. De sok rosszat is hallok róla. Nem tudom érdemes-e , mert nem derékig érő a cél, hanem csak annyi, hogy takarja a nyakam. De tényleg nagyon kivagyok. Panaszt is tettem a fodrász ellen, mert számomra ez minősíthetetlen.
2021. márc. 4. 13:09
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Elég kiábrándító hogy a kijelentésed ellenére így alakult az egész...

Mindenesetre nem tudom a leírtakon kívül milyen lehet pontosan a hajszerkezeted, de ha típusának megfelelően ápolod, esetleg kíméled bármilyen módon is, akkor lehet hogy akár másfél hónap alatt is képes egy olyan minimális mennyiséget nőni, ami már azért jó esetben is látványos.(tapasztalatból írom,de természetesen azt se cáfolom hogy egyénfüggő).


Ettől függetlenül ha mész valahova, próbáld esetleg úgy "beállítani" hogy az valamelyest neked tetsző legyen. És ne aggódj, rövid időn belül is látható lesz a hajad változása!

2021. márc. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Hát nagyon kiábrándító. Komolyan mondom, nem tudom mi fáj jobban. A szakítás vagy a hajam. Igaz, volt szőkítve, ez megviselte a hajam. De talán nem kellett volna nekiesni a fodrásznak. Borzasztó, azóta sem vagyok magamnál.
2021. márc. 4. 13:22
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj ki mindenféle dolgot, amit hajnövesztéshez tanácsolnak, aztán összekombinálva valami csak beválik.

Ricinusolaj, hajvitamin, apoló olajok, maszírozás, direkt olyan sampon, sok víz egészséges kaja...

2021. márc. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Alpecint használok és vitamint is szedek.

Akkor megmutatom nektek is. Ilyen most :(


[link]


A nayakat szeretném takarni május végégig. Egységes az nem lesz, de nem baj.

2021. márc. 4. 13:24
 8/25 A kérdező kommentje:
*nyakam
2021. márc. 4. 13:28
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem júliusra megnő akkorára. Szegény tényleg jól elcseszték a hajad. Én ezért nem járok fodrászhoz, szart saját magamnak is tudok vágni ráadásul ingyen.
2021. márc. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Hát igen. De tudod mit? Szerintem ez rohadt nagy gonoszság volt a fodrász részéről. Hátul undorító kacsafarkas...Mellesleg nagyon sok rossz emléket is idéz fel, de ez már csak hab a tortán. Volt amikor én is sokat rontottam itthon rajta, de sosem az olló volt a megoldás. Nah most örülök, ha májusra lesz egy ilyen: [link]

Júliusra tudom, hogy megnő, de annyira összetört most ez is lelkileg. Mellesleg oroszlán vagyok, akinek fontos a haja. Soha, de soha többet nem megyek fodrászhoz. Nekem mindig a kislányom apja vágja a végét és sose lett ferde. Igaz nem vagyunk már együtt, de tudja, hogy nekem fontos a haj és már ő is mondta, tegyek panaszt, mert ez elfogadhatatlan munka.

Itt kesergek, mert hát akinek félhosszú, hosszú a haja annak ez szokatlan.

Tényleg 2 dologra tudok tippelni. Vagy nem tudta megcsinálni a kleopátrát vagy direkt nyírt így bele. Nekem ne mondja már senki sem, hogy 2021-ben úgy kell kezelni a szőkített hajat, hogy kivágjuk azt a részt. Nagyon sokat sírok ez miatt.

2021. márc. 4. 14:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!