Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Piros kiütések, punci borotvál...

Piros kiütések, punci borotválás után, miért?

Figyelt kérdés

1-2 napja leborotváltam először. Utána volt rajtam betét is. Kipattogzott, vagy hogy mondják. Piros, és viszket néha. Mit tegyeek?


használható válaszokat, fontos légyszi köszi!


2010. aug. 17. 21:43
 1/6 anonim válasza:
63%
hogy miért, nemtudom megmondani, mert a téma nem érdekelt, de az eltünik, ne aggodj
2010. aug. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
75%
Lehet hogy még nem szokta meg a bőröd, de az is lehet hogy érzékeny a bőröd! A rossmanban lehet kapni borotválás utáni nyugtató krémet (nőknek)! Nem tudom milyen, még nem próbáltam, de nézd meg hátha segít! (Olyan 1600-1800 forint körül van az ára)
2010. aug. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha megvan én nem nagyon borotválom. betétet használok én is, és a betét alatt nekem is jobban kipattogzik (befülled a bőr alatta)

nekem amúgy egyetlen egy valami vált be kipattogás ellen: aloe vera gél. bioboltban vagy gyógyszertárban kapsz.

2010. aug. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig igy van. Akar borotvaval, akar kremmel szortelenitem.

Van krem ra, vagy ha eppen nem talalsz otthon, akkor sima testapolo kremet hasznalj. Nekem segitett.

Es "melegitsd"..

2010. aug. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Sima testápoló nem jó rá, mert tele van kemikáliákkal és tovább irritálja a bőrt.

legjobb, ha este, lefekvés előtt csinálod és éjszakára nem veszel bugyit, hadd szellőzzön ott a bőr.

2010. aug. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
mikor borotválkozol gondolom a szőr növekedésével ellentétesen húzod a borotvát és azért pattog ki(nekem legalábbis)de ha úgy csinálom kicsit szúrós marad de inkább az mint hogy viszkessen és piros legyen...előttem már leírták mit kenj rá :)
2010. aug. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!