Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit rakjak a borotválás utáni...

Mit rakjak a borotválás utáni nagy piros "bogyókra"?

Figyelt kérdés

A puncimon vannak. A hüvely környékén, meg a szeméremajkaknál. Kicsit a fenekem is olyan. Ég, viszket, csíp, szúr, amit csak el tudtok képzelni. De már menni sem bírok, annyira szúr, pedig egy csomó fontos dolgom van. Ülni is nehezen, aludni is csak széttett lábakkal, és akármikor megszúr, felkelek :( Vadi új borotvát használtam, valószínű ez volt a gond, meg még alig volt kinőve a szőr, de nekem ugye "teljesen simára kellett borotválnom"..

Bepanthennel kenegetem, de nem sokat használ.


2011. aug. 12. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
kenegesd dove-val és tehetsz rá még gyulladáscsökkentő hintőport is. de holnapra elmúlik.
2011. aug. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Körömvirágos krémmel kenegesd.
2011. aug. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kétlem, hogy elmúlik holnapra. Nem kis apró sz.rok. Olyanok mint a ribizlik, és pirosak is. És tényleg nem tudok tőle járni sem, annyira szurkál. Múlt hét pénteken lett leborotválva, aztán kedden megint. Tehát kb. szerda óta szenvedek. De azért köszönöm a válaszod :(
2011. aug. 12. 19:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Testápolóval kend be! Én amúgy azt hallottam, hogy a nemi szervet nem egészséges borotvával szőrteleníteni. Nem tudom, mennyire igaz, engem nem érint, mert egyáltalán nem szőrtelenítem odalent, de ha sokszor van ilyen problémád, próbálj ki inkább más módszert, úgy megszabadulsz a piros pöttyöktől is!
2011. aug. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Többet nem is fogom..
2011. aug. 12. 19:04
 6/7 anonim ***** válasza:
első vagyok: próbáld ki a gyantát. először meg fogsz halni és piros is lesz, de az elmúlik másnapra és kb 1 hónapig sima leszel.
2011. aug. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én is gyantára gondoltam.

Még mindig szenvedek. De már kezd hegesedni. Ráadásul a menstruációm is megjött, még a tampont sem tudom felrakni. Nagyon rossz. Holnap lehet eltántorgunk az orvoshoz kocsival, de 100 százalék, hogy nem engedem meg, hogy hozzám érjen...

2011. aug. 14. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!