Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Loreal Sunkiss Jellyhez...

Loreal Sunkiss Jellyhez hasonló krém?

Figyelt kérdés
Éveken keresztül szőkítettem ezzel a krémmel a hajam és nagyon meg voltam vele elégedve. De sajnos mostmár nem forgalmazzák, ezért hozzá hasonló szőkítő krémet tudnátok ajánlani?

2021. márc. 2. 15:22
 1/4 Metionin ***** válasza:
Van valami sajátmárkás ami kb. ugyanaz. Balea vagy Isana, már nem emlékszem de spray az is.
2021. márc. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A Balea terméke elvileg nem használható természetes barna hajra. Tapasztalatod esetleg van vele?
2021. márc. 2. 22:54
 3/4 Metionin ***** válasza:
Szobatársam használta a koliban, természetes világosbarna haja volt és azt világosította vele. Amikor megszűnt a jelly, kiakadt de utána mutatta hogy ezt a Baleásat keni helyette és hogy az is jó. Ő simán kente a természetes hajára, nem tudtam hogy elvileg nem lehet.
2021. márc. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a Baleásat használom, középbarna hajamon több árnyalatot világosít 1-2 használat után, plusz szép, természetes vöröses árnyalatot ad. Nekem egy csodaszer, senki meg nem mondja, hogy nem ez az eredeti színem. Nyilván szárít, de ez egy szőkítőnél nem meglepő szerintem. Ja, és az van ráírva, hogy nem kell kimosni, de ezt szerintem ők sem gondolhatták komolyan, büdös mint a kolera, meg azért össze is tapasztja a hajat amíg rajta van. Én egy éjszakát szoktam fent hagyni. Még a sprickolója nagyon béna, nem lehet egyenletesen felfújni, én kézzel szoktam eloszlatni.

Az, hogy nem használható szerintem csak azt jelenti, hogy nem garantálnak semmilyen hatást sötétebb hajon. De emlékeim szerint ez a Lorealos cuccokon is rajta volt.

[link]

2021. márc. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!