Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vannak itt nagyon hosszú és...

Vannak itt nagyon hosszú és sűrű hajú felhasználók? Vannak hasonló problémáitok?

Figyelt kérdés
A hajam most kb 1 méter hosszú, és nagyon sűrű, erős szálú. Nagyon szép meg minden, de rettenetes szenvedéseket okoz időnként a súlya. Tehát rendesen húzza a fejbőröm. Ha felkötöm, vagy kontyot csinálok belőle, az nem segít, sőt, még erősebb is lesz a fájdalom. MIt tehetnék ezellen? Nem szeretném levágatni, de már naponta 1 órát is elvesz az időmből a rendben tartása, és fájdalmakat is okoz. Mosni pedig egy ilyen hajat minimum 3 naponta muszáj, ami egy külön mutatvány. Vágassak belőle, vagy fogadjam el, hogy ez az ára a nagyon nagy hajnak? Esetleg valami praktika? Most amúgy rövidebb, mint szokott lenni, mert kb 10-15 cm-t vágattam belőle, de még így is túl sok a baj vele.

#hajápolás #fejbőr #nagyon hosszú haj #vágassam le?
2020. dec. 24. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem vágass belőle 🤷
2020. dec. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem vágass belőle! Ha nagyon sűrű, akkor érdemes belőle ritkítani is, vagy csinálni egy undercutot. Nekem annyira nem hosszú, de nagyon sok, és így karanténban gondoltam csinálok egy undercutot, nagyon kényelmes, és nem is látszik, mert a hajam eltakarja :D
2020. dec. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nekem nincs 1 méter csak kb 80 centi. De nagyon dús, lépcsősre vágatom hogy ne legyen olyan nehéz és könnyebb legyen kezelni. Mosni már csak heti egyszer szoktam. Régen volt, hogy minden nap vagy minden másnap, de tényleg hosszadalmas és nem tesz jót a hajnak sem. Hozzá fog szokni egy idő után a fejbőröd a ritkább mosáshoz, persze lesz pár hónap amikor a mosások között nem lesz szép, de ezt ki lehet bírni a hosszú távú cél érdekében. Szóval javaslom megpróbálni a kevesebb mosást (nem 2-3 hétig hanem tovább, annyi alatt nem lesz változás) és egy lépcsős vágást vagy ritkítást.
2020. dec. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én alulra copfozom/fonom vagy kibontom és elfogadom, hogy ez az ára:) az istenért sem vágnám le, nagyon szeretem hajam.
2020. dec. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!