Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajhullás ellen ötletek?

Hajhullás ellen ötletek?

Figyelt kérdés

Elmondhatatlanul félek a hajhullástól, erre egy mao "beszélgetés" után anyám megemlítette,hogy "amúgy esélyes hogy örökölted papádtól, mert neki is hullott a haja"... Kibszottul biztató mit ne mondjak. Olyan sampont használok ami elvileg "erősíti" a hajat, használok ritkán balzsamot is, spsem használok sapkát, mindig rendesen megszárítom, hagyom levegőzni és mégis úgy hullik mint viharnál az eső. Mi a francot csináljak még?


Egy időben szedtem magnézium és B vitamin tartalmú vitamin kapszulákat, pár éve voltam orvosnál és a laboreredmény szerint minden rendben van.

Mióta itt ez a hülye járvány stresszes vagyok, előtte egy évvel az érettségi miatt voltam az. Ha ez a stressz megszűnne rendben lennék nem? Vagy tényleg kopasz lennék pár év múlva? Bármi megoldás nem lenne rá?


19L


2021. márc. 7. 15:47
 1/4 anonim válasza:
Próbáld meg azt a Plantur 39 nevű sampont. Igaz, hogy változókori hajhullásra javasolják, de például az én hajam nem hullik, pedig jócskán benne vagyok.A stressz az önbizalom a félelem mind, mind közre játszhat.Ha nem oké, akkor javaslok olyan fodrászt, aki hajgyógyítással is foglalkozik. Ez nem gúny, ilyen létezik. Bőrgyógyász is tudna javaslatot mondani. Ne add fel, és ne hallgass a lesajnáló emberekre. Bocsánat, de anyukádra se.
2021. márc. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod és az ötletet, mindenképp kipróbálom!

Próbálok nem hallgatni rá, se a többire. a családom szánalmas. Amint lehet itthagyom és költözök.


Köszi mégegyszer!:)

2021. márc. 7. 17:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Soha ne mosd a hajadat forró vízben, elég langyosban. Ne dörzsöld, ne vakard a fejbőrödet, csak masszírozd át. Ne kösd fel a hajad csurira úgy, mintha arcliftingen lettél volna, azzal kitéped a hajhagymáidat is. Hajkeféből szintúgy válassz puhát, vagy legalábbis az se tépje a hajad.
2021. márc. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia, forróban nem szoktam. Egyetlen egyszer csináltam véletlen, hogy a csapot meglöktem és nem vettem észre hogy totál a melegre ment majdnem leforráztam magam :D Felkötni elég ritkán szoktam. Írtam ugye hogy hagyom levegőzni, ezalatt ezt is értettem. Max akkor persze ha eszek (napi 2x), vagy ha fürdök és nem mosok hajat. Ezutóbbinál elég erősen szoktam, lehet ez is közre játszik. Köszönöm szépen!
2021. márc. 7. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!