Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért járnak szoláriumba az...

Miért járnak szoláriumba az emberek, ha a fehér bőr egyértelműen vonzóbb, mint a sötétebb?

Figyelt kérdés

2021. márc. 10. 18:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Mert nekik az tetszik és nem foglalkoznak más véleményével.
2021. márc. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Neked jobban tetszik, attól másnak nem. Tudod, kérdező, rajtad kívül más is él a világon.
2021. márc. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Az baj, mert ocsmány a szolibarnaság.
2021. márc. 10. 18:30
 4/18 A kérdező kommentje:
De az defektes, akinek tetszik. De a szoli az még semmi. A barnítókrém már egyenesen vér gáz.
2021. márc. 10. 18:32
 5/18 anonim ***** válasza:
72%

:)

Ezt írod te. Az, akinek meg van 2-nél több agysejtje, az tudja, hogy az ízlések egyéni szinten különböznek.


Köszönjük! Moderátoraink ellenőrizni fogják ezt a kérdést.

Oka: ostobaság miatti provokáció.

2021. márc. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem szebb a barna bőr, de nem járok se napozni, se szoliba, mert egészségtelen, inkább maradok fehér.
2021. márc. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
55%
Nekem pl. a fehèr bőr nagyon nem tetszik, hogy finoman fejezzem ki magam. Szerintem mèg sokan gondolják így, ahogy èn, szóval azt kijelenteni, hogy ez vagy az EGYÈRTELMŰEN vonzóbb nem lehet. Ízlèsek ès pofonok.
2021. márc. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%
a szolarium egeszsegtelen es proli dolog, ez teny. szerintem is szep a feher bor, DE sokkal jobban latszik rajta minden borhiba, ha nem tokeletes az alakod, akkor feher borrel feltunobb, ha nem hofeher a fogad, feher borrel szinten felunobb.. szoval az emeberek nagy reszen jobban mutat egy minimalis kis szin, de a szolisarga meg csunya. szoval nehez helyzet ez.
2021. márc. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

errefelé az emberek napozni meg szoliba járnak, Ázsiában meg fehérítő krémekkel kenik magukat a nők, hogy minél világosabb bőrük legyen.

innen is látszik, hogy ízlések és pofonok, fogadd ezt el.

2021. márc. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ázsiában sokkal szebb nők vannak, mint itt. India kivételével. Az indiai nők ocsmányak.
2021. márc. 10. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!