Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a legjobb általában a...

Mi a legjobb általában a zsíros és pattanásos bőrre?

Figyelt kérdés
Nem olyan nagyon sok pattanásom van hanem inkább ilyen piros foltok meg miteszerek és azt szeretném h tiszta legyen az arcom.Milyen otthoni praktikák a legjobbak amik tényleg használnak?Vagy melyik termék lenne hatásos?Garnier active exfobrusher haznál?
2010. aug. 18. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne ,de inkább házi praktika..
2010. aug. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha megmosod szappannal megmosod az arcod, az szárítja a bőröd. De ezt nem szabad túl gyakran alkalmazni, mert az se jó, ha túlságosan kiszárítod, akkor hamar ráncosodik.
2010. aug. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
az a garnier exfo brusher semmit nem ér szerintem, én ezekben nem hiszek..akik meg reklámozzák azokon meg van egy kg smink. Én zsiros pattanásos bőrre való bőrradirt használok ( St Ives ) plusz garnier essentiel szőlővizes arcgél. Utánna pedig arctonik. Nekem csodákat tett a bőrömmel és nagyon szép lett.
2010. aug. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mélytisztítás. én hetente egyszer gőzölök kamillával és eukaliptusz-balzsammal és teljesen kitisztítja a bőröm. úgy készíts el hogy egy fazékban forralj vizet, tegyél bele egy fél marék szárított kamillát majd egy teáskanál balzsamot (gyógyszertárban keresd mindkettőt) majd hajolj fölé és teríts a fejedre egy törölközőt. fél óráig gőzölj így, aztán kenj fel egy kis hidratálót. (nem zsírosat!) Az ilyen hülye arctisztító cuccok nem érnek egyébként semmit én is próbáltam eddig őket egy darabig, de csak rosszabb. utána mindig piros foltos lett a bőröm, rücskös, hámlott a bőröm, és olyan gumiszerű lett. meg még a házi bőrradír is jó: három evőkanálnyi tejbe tegyél két évőkanál sót. ezzel radírozd le a bőröd gőzölés után, és utána tedd rá a hidratálót. tökéletes lesz a bőröd! plusz, még van egy jó arcpakolás ami nekem sokat segít. hozzávalók: két evőkanál frissen facsart citromlé, két teáskanál méz, felvert tojássárgája, natúr joghurt. remélem tudtam segíteni;)
2010. aug. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
kozmetikus havonta egyszer de a legeslegjobb hetente Vio kezelés a kozmetikusnál 400ft egy kezelés és 20 percig tart nemfáj!
2010. aug. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

miteszerek ellen:

mosd le meleg vízzel arcod és utána töröld meg,egy vattapamacsra tegyél vagy facsart citrom levét,vagy citromlét (ami üvegben van),hagyd h átázzon a pamacs,utána tegyél rá kristály cukrot,és radírozd át vele a bőröd,a miteszeres részeket.Ezt végezd el naponta 2× .

Nekem 4 nap után eltűntek a miteszereim,lehet h több idő kell de ez beválik.:)

2010. aug. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm..kipróbálom őket:)
2010. aug. 19. 13:51
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
nyalazsd le
2010. aug. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én paradicsomot szoktam felkarikázni és rápakolom 15 percre az arcomra. Nagyon szép lesz tőle a bőröm. Egy próbát megér, hátha neked is beválik.
2010. aug. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nyers krumpli vagy méz és fahéj összekeverve
2010. aug. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!