Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb arctisztító,...

Melyik a legjobb arctisztító, krém zsíros, pattanások és mitesszeres arcbőrre?

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Krémeket ne hasznáj, az csak szarabbít a helyzeteden.

Nekem a tonikok váltak be :) !

2011. szept. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Arctisztító közül rengeteg van,a Dermofil paszta szokott jót tenni az ilyen bőrnek.Hűsít,nyugtat és fertőtlenít.
2011. szept. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
arctisztítóból nem szabad tejes állagút vagyis krémet használni, hanem gél állagút ez ajánlott a miteszeres, pattanásos bőrre, én a La Roche posey termékekből használtam a gél állagú artisztítot nagyon jó volt de mostmár bármilyet megveszek ami gél állagú.Emelett radírozni kell hetente egyszer nekem a rossmanba kapható FREEMAN Feeling Beutiful Sárgabarck és Vadcseresznye Hidratáló zselés arcradír vált be a kozmetikus is ezt használja az ára: 1499.- nem valami olcsó de megéli 150 ml és már 6 hónapja megvan és még mindig van benne :)
2012. febr. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
clean and clear morning energy
2012. márc. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Látom nem mai a kérdés.

Az első válaszadó hülyeséget ír. Attól, mert a bőröd zsíros még szüksége van hidratálásra, mert ha kiszárítod a bőrödet, akkor még inkább arra készteted, hogy még több faggyút termeljen a bőröd.

Valóban kell egy habzó arclemosó, amit minden este használsz, szerintem legegyszerűbb fürdés közben, akkor úgyis vizes vagy. Utána meg egy zsíros bőrre való hidratálót ajánlok. És valóban jó heti 1x radírozni a bőrt. De ne ess át a ló túloldalára, hogy minden nap mint az őrült radírozol, mert az sem jó! Itt is az arany középút megtalálása a célravezető.

Ill. havonta 1x menj el kozmetikushoz. Ez amiatt is jó, mert ő tud neked megfelelő kozmetikumot ajánlani, és nem dobsz ki fölösleges pénzt mindenféle vacak kencékre.

2013. jan. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!