Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Color b4 leszedi az eredeti...

Color b4 leszedi az eredeti hajszínt?

Figyelt kérdés
2 hónapja festettem a hajam nagyon sötét barnára, szinte fekete és hát az eredeti hajam karamell szőke. Kb 2 centis lenővés van. Az eredeti színt is kiszedi vagy csak a festett részt?

2021. márc. 12. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak a festett részből szedi ki a festéket, de számíts rá hogy vöröses árnyalatú lesz.
2021. márc. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem bantja az eredeti hajszint, de a mesterseges pigmenteket , csak valamennyit tavolit el , tehat ha nagyon sotetbarna vagy , akkor ugy egy melegtonusu kozepbarnat , vagy egy csokibarnat kapsz majd. A meleg tonus alatt voroses arnyalatu barnat ertek.

En 3,5 evig voltam sotetbarna , sotetszoke a hajszinem eredetileg , es a festes utani elso masodpercben megbantam a sotetbarnat. Eltelt 3,5 ev hogy csak tervezgettem hogy megszabadulok a sotetbarnatol. Hasznaltam colour b4 et is ez ido alatt , de csak csokibarnat kaptam. Majd elmentem fodraszhoz es egy 7.5 es oxival elohivott szokitovel leszedtuk , es 7.11 es festekkel festettuk.a voroses miatt mindig hamvas vegzodesuvel kell festeni !!! Kaptam egy sotetszoket. De sajnos , ahogy kopik ki a festek , ugy voroses tonusu lesz a hajam nem drasztikus mertekben , de zavaro szamomra .de meg mindig jobb igy mint az a sok ev honap stressze amit a lenovesem miatt szenvedtem el sotetbarnan..a hajam nem serult egyaltalan a szivatasnal. Derekamig ero hajjal mentem el hozza , es a fodraszom mire viszavaltoztatott azt mondta hogy teljesen felesleges vagjunk egy centit is belole mert egeszseges es fenyes maradt. Bar nem is egy eross szokitovel szivatta..

Ezt csak azert meseltem el mert nekem ez a tapasztalatom .Ha meg akarsz a mostani sotet hajszinedtol szabadulni hogy viszakapd az eredetid vagy ahhoz hasonlot hogy legalabb ne kelljen a lenovesed festegetni , akkor az colour b4 el SAJNALOM 😭 nem fog sikerulni. Menj el a ket doboz arabol egy jo fodraszhoz , szivattasd le es festettesd valamilyen szep hamvas vilagos arnyalatra a hajszinedhez legkozelebbit valasz , es a lenovesed maris olyan lesz hogy nem kell majd festeni.

2021. márc. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!