Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vörösesbarnából szőkítettem...

Vörösesbarnából szőkítettem otthon (Syoss 13-5 festékkel), eredeti hajszínem szökés barna, hogyan tüntetném el a rezes, sárgás szint?

Figyelt kérdés

Szőke hajat szeretnék.


Kb ilyen szine lett :

[link]


Segítene a hamvasitó sampon, vagy rögtön inkább szőke hajfesték csak ami beválhat?



2021. febr. 15. 21:08
A kérdező szavazást indított:
A sampon elég.
Festés a megoldás.
Mindkettő.
3 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen műveletet miért nem fodrásszal csináltatsz? Nem értesz hozzá, tönkreteszed a hajad! A festett szőke haj pedig megfelelő ápolás híján mindenképp besárgul. Menj el fodrászhoz, hátha rendbe tudja hozni a hajadat.
2021. febr. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A szőke hajhoz ez még elég sötét, még egyszer le kéne szívatni. De inkább menj fodrászhoz, mert ha te fested még zöld lesz.
2021. febr. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer pár pohár bor után jó ötletnek tartottam az otthoni szőkítést.

Tönkrevágtam a hajam, mindegy nem részletezem. A rezes/sárgás/vöröses színt festékhez kevert ún. mixtonokkal lehet neutralizálni. Normális fodrász tud ebben segíteni.

Hamvasító sampon ilyen esetekben lópikulát sem ér.

2021. febr. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!