Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik ősz hajfesték? És...

Létezik ősz hajfesték? És hogy néznének egy hosszú ősz hajú fiatal férfira?

Figyelt kérdés
Nagyon extrém? Illetve nagyon röhejes?
2010. aug. 18. 22:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
jo kérdés :D szerintem nincs de probálkozhatsz platinaszőkével
2010. aug. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

úhhh én igencsak meglepődnél de szerintem valahol lehet kapni mert nemrég olvastam valahol hogy kezd divatba jönni az ősz haj illetve ősz tincs, már nem kell rejtegetni és egyre többen is festetik is őszre. De fogalmam sincs hol lehetne ilyet venni. Nézz szét neten.

Amúgy sztem ha fiatal pasi akkor nem hosszú haj és pláne nem ősz de ez csak az én véleményem.

2010. aug. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ja és am miért szeretnél ilyen hajat?
2010. aug. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én láttam már ősz hajfestéket:D mondjuk egy sima nagykerben,de lehet h ilyen tesco meg ilyen helyeken is van,körül kell nézni:D azt meg hogy hogy állna..fogalmam sincs
2010. aug. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
15 eves vagyok es van 1 osz tincsem.elosaor kiszokitettem szokitoporral,utana szurlehafestekkel megfetettem.:)
2010. aug. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

hmmm... megnézném *-*

az olyan animéés lenne *-* :D

ha megcsinálnád küldj képet :P *-*

2010. aug. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Úgy hordom, hogy hátul összefogom, és a "lófarkam" az most kb 18 cm. Amúgy nagyon őszül a hajam, és idegesít, hogy akkor maradjon vagy világos-szőkésbarna, vagy legyen teljesen ősz, de ezt a keveréket nem szeretem. Amúgy 19F
2010. aug. 18. 22:27
 8/12 anonim ***** válasza:
Szellő István is asszem festette már elég régóta őszre a haját.. mert sokkal "férfiasabb" vagy nemtom,amúgy neki jól áll szerintem:)
2010. aug. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Én hallottam, h létezik olyan sampon, ami visszaadja az eredeti hajszínt. Ismerősöm használta, teljesen ősz volt, de most már gyönyörű barna haja van. (Te jó ég, úgy hangzom mint egy teleshop reklám. xD) Sajnos nem tudom hogy működik és nevet sem tudok mondani... :(
2010. aug. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Vegye meg ön is ezt a csodálatos készítményt! Csak itt, csak most, csak önnek, és csak ennyiért! xD
2010. aug. 18. 23:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!