Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet úgy 15kg-ot leadni,...

Hogy lehet úgy 15kg-ot leadni, hogy ne annyira látszódjon meg a mellen?

Figyelt kérdés
Tudom lassan kell fogyni. De nem túl ruganyos a bőröm. Van valami súlyzós edzés, vitamin, testápoló vagy akármi ami segítene, hogy kevésbé lógjanak fogyás után? A fogyókúra elején vagyok és ezt a súlyt mindenképp leadom. De lehet, hogy egyenlőre csak 8at. De nem valószínű.

2021. márc. 16. 20:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy nem lehet, ha fogysz, akkor mindenhonnan fogysz 🤷‍♂️
2021. márc. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem az a baj, ha kissebb lesz, hanem ha nem húzódik visszább a bőröm. Én is tudom, hogy elég esélytelen a dolog, de tanácsokat várnék az ellenkezőjéről.
2021. márc. 16. 20:57
 3/21 anonim ***** válasza:
88%
Én 20 kilót adtam le, és a hasamon lóg a bőr. Gyakorlatilag olyan, mintha 1 számmal nagyobb kabát lenne rajtam. Iszonyat ronda, visszataszító és undorító. Majdnem azt kell mondanom, hogy kövéren 1000x jobb volt, de már nem lehet visszacsinálni. Pedig közben sportoltam is, súlyzóztam. Próbáltam kollagént, kenegettem bőrfeszesítővel, valamennyire visszament, de ez semmi. Sajnos elkeserítő így az egész, depressziós lettem, önbizalmam nulla, és rosszul vagyok, ha tükörben meglátom. Férfi vagyok, eddig azért nem rajongtak értem a nők mert túlsúlyos voltam, most meg azért mert torzszülött lettem. Szóval ezt nem lehet megszokni, mert minden nap látod, és csakhamar az őrületbe kerget. Ez a fogyás egy baromság, és megbántam az egészet, mert tönkretette az életemet.
2021. márc. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
25%
Nem lehet már a holtakat meginterjúvolni, mi lett volna jobb... De kövéren hamar megdöglesz infarktusban.
2021. márc. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
53%

Meg fog látszani a melleiden (is)!!!

Örökre!

2021. márc. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
62%

Tiszteletben tartom a többiek véleményét,de nekem nem ez a tapasztalatom.

Egy alkalommal majdnem 30 kg-ot fogytam és sem a melleimen nem látszódott meg,sem a bőrömön.

"E" méretű melleim,semmit nem változtak.

A bőröm sem lógott.

Kevesebbet ettem,sokat mozogtam és sok folyadékot ittam.

Alapból sok folyadékot fogyasztok.

Sokféle típusú mozgást végeztem.

Futás,torna,tánc,gyaloglás.

2021. márc. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%
6 os ez genetikán is múlik. De én újra nem próbálnám meg. 3as vagyok. Sőt, jobb lenne visszahízni inkább, hátha az javítana az esetembe.
2021. márc. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom mennyire múlik a genetikán.

Anyám is fogyott egy alkalommal,neki lógott utána a bőre.

Ciciből ő sem fogyott.

2021. márc. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
90%

Genetika nem azt jelenti, hogy örökletes. (Pl. a Down szindróma is genetikai rendellenesség, mégsem örökletes.)


Rengeteg mindenen múlik, a genetika a legfontosabb, az étkezés, folyadék, vitaminok, a kor, edzettség, a fogyás üteme.


A mellel az a baj ugye, hogy az egész zsírszövet, nincs ott izom, amit lehetne erősíteni. Ez férfiaknál látszik a legjobban, előtte-utána képeken: akinek kövéren volt melle, és leadta, és szép kidolgozott teste lett, annak is ott marad a bőr.


Szerintem kezdj el műtétre gyűjteni, én is azt teszem. Máshogy nem lehet.

2021. márc. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Hát ha nem gazdagodok meg, akkor biztosan nem fogok erre költeni. Főleg, hogy bármikor visszahízhatok vagy pl terhesség esetén. Amúgy voltam már lefogyva, még mindig jobb úgy mint kövéren. Fiatal vagyok, annyira nem drasztikus a hejzet, de a genetikám nem a legjobb.
2021. márc. 17. 13:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!