Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Testen lévő pattanásokra mit...

Testen lévő pattanásokra mit ajánlanátok? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Nemrég ástam bele magam a bőrápolásba kicsit jobban, de sajnos a hátamon és a mellkasomon lévő problémát még nem sikerült orvosolnom. Csúnya, sokszor gyulladt pattanások jelennek meg, valamint mitesszerrel is tele vagyok mind elöl, mind hátul, emellett a pattanások után legtöbbször hegek maradnak (leginkább a hátamon). A bőröm zsírosabb típusú. Eddig a The Body Shoptól a tea tree body washt, a tea tree mattiffying tonert és a Paula's Choice-tól a weightless body treatment 2% bha szereket használtam, mind eredménytelenül. Mit gondoltok, jók ezek? Mit kéne még ezek mellett használnom, illetve mire cseréljem le őket, ha ez szükséges? Gyógyszeres kezelést nem igazán szeretnék elkezdeni, allergiás nem vagyok semmire, nem érzékeny a bőröm. A válaszokat előre is köszönöm szépen, már tényleg kétségbe vagyok esve, nem tudom, mit kéne még csinálnom, hogy javuljon a bőröm állapota. Ui.: Jártam már bőrgyógyásznál, nem volt túlságosan segítőkész.

18/L



2021. márc. 17. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Korrekt egy bőrgyógyász volt akkor. Szerintem valamilyen testápoló kellene, mert az nem normális, hogy ennyi helyen pattanásos vagy. Régen nekem az arcmon jött ki egy csomó, akkor géppel kezeltük és az segített. Másik megoldás a napfény. Serdülő koromban 2 hétig nyaraltunk és szinte minden nap napoztam és elég szépen letisztult az arcom.
2021. márc. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pedig gyogyszeres kezeles a hatasosabb
2021. márc. 18. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, lehet, hogy végső megoldásként elmegyek egy másik bőrgyógyászhoz, aztán majd ő eldönti a gyógyszer kérdést. Remélem, hogy most találok egy normálisabb dokit :)
2021. márc. 18. 13:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha egészséges vagy, és tényleg sok gyulladt pattanásod van, akkor isotretinoin tabletta kell neked.
2021. márc. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!