Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretném, ha optikailag...

Szeretném, ha optikailag (vagy a legjobb lenne ha valóban) dúsabb lenne a hajam, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Nincs nagyon kevés hajam, csak egy kicsit vékony. Bármilyen optikai trükköt, vagy hajerősítő terméket stb. szívesen kipróbálok.

2021. márc. 17. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szintén vékonyszálú de nem kevés hajam van, nekem fokozatosra van vágva, az sokat segített rajta optikailag. Fejjel lefelé szárítom félszárazra, és egy bizonyos "Matrix Total Results High Amplify Wonder Boost Root Lifter-t" használok, nekem eddig az első hajtőemelő ami tényleg csinál valamit. Emellett két hónapja szedek happy hair vitamint, attól selymesebb, erősebb lett.
2021. márc. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Nivea Volume Styling Primer segített eddig a legtöbbet, hajmosás után teszem a törülközőszáraz hajamra. Ma reggel pont elfelejtettem a nagy kapkodásban, és hát elég látványos a különbség.... :(
2021. márc. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Átmenetes vágás, nagy körkefe amikor szárítod.
2021. márc. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A leghatékonyabb megoldás a fokozatosra vágott frizura(bob-ok). De akár tupírozhatod is minimálisan az is rengeteget dob a dús hatásán.
2021. márc. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
27%
Érdekes, hogy mennyire esküszik mindenki a fokozatosra vágott frizurára. Tényleg én vagyok az egyetlen, aki szerint az ilyen esetben még rosszabb? Tudom, hogy a fodrászok többsége is azt javasolja (én nem vagyok az, tehát szakmailag nem értek hozzá), de nekem egyáltalán nem vált be. Magamon sem tetszett, meg másokon is csúnyának látom, amikor az eleve kevés hajból mondjuk a vállra már alig pár szál ér le... Nemrég találtam végre egy fodrászt, aki merte egy hosszra vágni az egészet, és sokkal jobb így az összhatás.
2021. márc. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%
Valóban létezik a jelenség amit írtál, kedves 5-ös, de szerintem azok egyszerűen félresikerült frizurák. A fokozatos nem egyenlő azzal, hogy agyonritkítják. Mondta a fodrászom is hogy vékony szálút nem érdemes ritkítani pont emiatt. Szerintem egy jó vágás csodákra képes, nekem pl az egyhossz nem jött be sehogysem.
2021. márc. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!