Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen időközönként érdemes...

Milyen időközönként érdemes kozmetikushoz, egy arctisztításra ellátogatni?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, nem egészséges minden hónapban elmenni, mert akkor rosszabb lesz. Nem olyan csúnya az arcom, inkább mitesszereim vannak, mint pattanásaim.Na meg a csúnya hegek.. Fél évente egyszer, vagy, hogy kellene járni?:)
2010. dec. 6. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:
én nyáron voltam valamikor júliusban, de egy hónap után megint kijöttek az orromon a mitteszerek, de majd csak most fogok menni valamikor. am szerintem 3 havonta érdemes elmenni:)
2010. dec. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én nem szoktam olyan túl sűrűn járni (csak 3 havonta-fél évente ha eljutok és mégse rosszabb mint szerintem lenne).Szerintem nem kell olyan sokszor menni, bár ez attól is függ kinek mennyire pattis a bőre. Meg aztán a pénztárca is beleszól...
2010. dec. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!