Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bevált nektek a Head & Shoulde...

Bevált nektek a Head & Shoulders sampon?

Figyelt kérdés
Vékony szálú hajam van, ami könnyen zsírosodik, erre a hajtípusra jó lenne?

2021. márc. 21. 17:54
 1/9 Ibw4x válasza:
100%
igen
2021. márc. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen és igen.
2021. márc. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Az új formula nem. Az előző tényleg tisztított. Ez olyan, mintha testápolót kennék a fejemre.
2021. márc. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Elég borzasztó az összetevőlistája. Ráadásul nem is hat. Az egyik legrosszabb dolog, amit tehetsz a fejeddel, ha ezt használod véleményem szerint. Amúgy krémmánián elég sok vélemény van róla, jóval több, mint itt.
2021. márc. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem borzaszto. Ugyanez a felallas, vekonyszalu, zsiros, korpas hajam van, de ez a sampon csak tovabb szaritotta, en nagyon nem ajanlom.
2021. márc. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Nem! Abszolút nem, én korpás haj ellen akartam használni de semmit sem ért az ég világon! Hónapokon keresztül ezt használtam, hátha csak még nem telt el elég idő. Gondoltam én a korpa megmaradt, a sampon nagyon erős illatú, ha egy kicsit megizzad az ember már méterekről érződik, ráadásul szárít! Én inkább fructis sampont használok, ettől puha és lágy lesz, és nem is korpásodik. Nizoralt használtam, tényleg eltűntetni a korpát, de a száraz hajra nem nyújt megoldást.
2021. márc. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 vrgk00 válasza:
100%

Szia :)


Én nagyon szeretem, lassan másfél éve használom csak ezt, családi kiszerelés hónapokig elég, mert konkrétan hetente mosom a hajam, vagy még ritkábban.

Samponnak nagyon jó, de mellé kellenek más tápláló balzsamok/pakolások/olajok.

Először arra kellene rájönni mitől ilyen a hajad állaga, mert egy samponváltás önmagában nem biztos hogy csodát tesz.

2021. márc. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%
NEM
2021. ápr. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nagyon nem. Soha nem mostam vele hajat de viszont nem is volt eddig korpás a hajam. Kb egy héttel ezelőtt kipróbáltam barátoméknál sajnos nem volt más sampon. Hát bár ne tettem volna. Azóta nagyon durván korpás a hajam és viszket a fejbőröm, és egy picit szárazabb lett tőle a hajam hiába használtam balzsamot. Egyszerűen borzalom ez a sampon az árát nem éri meg.
2022. aug. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!