Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásokat okoz a The...

Pattanásokat okoz a The Ordinary Lactic Acid 10% hamlaszto?

Figyelt kérdés
Par hete használtam 2-3 alkalommal és aztán kijött kb. 3 gyulladt pattanás s azelőtt nem volt egy sem jó ideje, és az volt az egyedüli új termek a rutinomban szóval biztos attól lehet. Aztán mikor rájöttem abbahagytam és azóta nem jött ki új,de amik kijöttek miatta még a helyük most is látszik:( Másnak is volt ilyen gondja vele? Sajnalom mert kar erte mert jó hamlaszto de így felek használni mert nagyon nehezen múlik el nekem egy pattanás. :/
2021. márc. 21. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A hámlasztó okozhat kezdeti rosszabbodást.
2021. márc. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szóval akkor még próbálkozzak vele?
2021. márc. 21. 19:15
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Van 5%-os is a tejsavasból. Ez az első hámlasztód?
2021. márc. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Használtam már ezt is regebben. Most és előtte is a Revox Salicylic Acid volt amit használtam
2021. márc. 21. 19:59
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Persze, heti 1-2x használd. Ha 6-7 hét múlva is pattanásos vagy tőle akkor az már rossz reakció.

Engem a retinol csapott ki, úgyhogy tudom min mész át. :D

2021. márc. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első kommentelő, ez nem igaz hogy a hámlasztás okozhat kezdeti rosszabbodást. Egyedül a retinol okozza ezt. Ha más termék okozza pl hámlasztó akkor a bőr nem szereti azt a hatóanyagot.
2021. ápr. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!