Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bevállt már valakinek valamily...

Bevállt már valakinek valamilyen hajvitamin?

Figyelt kérdés
Festem a hajam 5 éve, feketére. Eléggé töredezett a vége. Viszont mióta ricinus olajat használok rá, szebb. Olyan hajvitamin érdekelne, amitől gyorsabban nő a haj és erősödik.

#haj #hajvitamin #Vitamiin
2021. márc. 22. 13:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Esetleg olyat legyszi ami nem kapszula
2021. márc. 22. 13:10
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nem festetem, de a vékonyszálú és száraz hajamon nagyon sokat segített a happy hair vitamin. Azért vettem, mert nem kapszula, és jó véleményeket olvastam róla.
2021. márc. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

DM haar vitalja több barátnőmnek is bevállt, az egyik azért hagyta abba, mert folyton járnia kellett vágatni...

Én több dobozzal beszedtem, de igazán nem tűnt fel semmi

2021. márc. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Jankógabi válasza:
100%
Mi a hairHunnyt szedjük, nekünk az bevált! Árban is jó és ízben is, meg vitamin tartalomra is.
2021. márc. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!