Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel ápoljam a szemem?...

Mivel ápoljam a szemem? Bőröm? Bővebben lennt!

Figyelt kérdés

Heti 2* 12 percet szoláriumozok és szeretném a bőröm korai öregedését megelőzni.

Tudom,hogy káros a szolárium, nem érzem,hogy ez a mennyiség túlzás lenne.Egészséges alapszínt szeretnék magamnak.

A kérdésem,hogy a szememet milyne krémmel kenjem,ha nem akarom,hogy megráncosodjon idő elött? 19 éves vagyok. Szemkörnyékápolóval vagy valami jó zsíros krémmel ? Szemránckrémet azért nem szeretnék,mert úgy hallottam,hogy utána folyamatosan kell használni.

A pattanásaim miatt is ajánlották a szoláriumot.

Köszi!


2010. aug. 19. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
én is most kezdek használni mióta szolizok:) vagyonokat nem akarok költeni ezért kipróbáltam egy olcsót az a neve hogy Eveline.mindenféle vitamin van benne különösebb változást nem látok tőle kicsit karikásak a szemeim de nem baj a lényeg hogy áploljam
2010. aug. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

de ez nem ráncokra van ugye? ilyen hidratáló ?:)

még várnék tippeket :)

2010. aug. 19. 16:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Hetente tegyél fel hidratáló pakolást. Illetve pl. a rossmann márkájanak (rival de loop) van egy golyós,hidratáló szemkörnyékápolója. Kb. 800Ft, Hydro a neve. Engem kicsit zavar, hogy golyós kiszerelésben van, de nem rossz. Illetve a Helia-D-nek van egy mélyhidratáló gélje, minden bőrtípusra (Aqua Boom). Szerintem tök jó napozás, szolizás után, főleg ha nedves bőrre viszed fel. Ez kb. 1600Ft.
2010. aug. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. aug. 21. 16:01
 5/5 anonim ***** válasza:
nyaljál sót és jó lesz :)
2010. aug. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!