Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőke hajam van, zöld szemem...

Szőke hajam van, zöld szemem és eléggé fehér bőröm! Szerintetek szép ez az összeállítás? Nem ciki a fehér bőr?

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 10:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ciki, ha annak tartod. Amúgy semmi sem ciki. Nincs semmi baj az "összeállításoddal". Ha amúgyis szép vagy, akkor szép. Ha nem vagy szép, akkor meg tök mind1:D
2011. nov. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek igaza van.

Lehet bármilyen szép az "összeállítás", ha csúnya az arcod, de lehet hogy Te cikinek érzed a színeid, ha az arcod szép, akkor szép vagy :)


Fehér bőr: van akinek ez tetszik, van, akinek a barna. Most jönni fognak azzal, hogy a szolibarna bőr az fújfúj, vagy azzal, hogy a fehér az sápaszt és egészségtelen, de szerintem ez relatív. Valakinek ez tetszik, valakinek az. Nem lehet egyik bőrszínre sem azt mondani, hogy ez vagy az "ciki".

2011. nov. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen vagyok csak nekem fekete hajam van,igaz festett,az eredetim szőkésbarna.A bőröm is nagyon fehér,és a tévhittel ellentétben nagyon jól áll a fekete,jobban mint a világos haj.

A kérdésre válaszolva,szerintem szép összeállítás(bár a szőke haj nekem nem tetszik,se fehér bőrrel,se barnával...)de az a lényeg hogy te jól érezd magad:)

A fehér bőr pedig egyáltalán nem ciki,nagyon is szép,sokkal szebb mint egy agyonszolizott narancssárgás aszott bőr.Nehogy tönkre tedd.Hányan mit nem adnának hogy fehérek legyenek,régen pedig kifejezetten előkelő volt,és barna bőr számított cikinek. :)

2011. nov. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem szép. Ahogy így elképzeltem magamban, nekem tetszik:) 22F
2011. nov. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is ezen filoztam több napon keresztül. Engem is a fehér bőr, szőke haj párosítás aggasztott. Ma végül átfestettem, mert nem tudtam megszokni. De cikinek semmi esetre se mondanám.
2011. nov. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Fehér bőr nem ciki, de szőke hajhoz kicsit furcsa tud lenni! Ezt most így fodrászként mondom! Esetleg ha pár barna melír csíkot tetetnél bele, máris szebb lenne! :)

De te tudod, ez csak egy tanács! :)

2011. nov. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
91%
a fehér bőr szebb, mint a barna. Aki nem így gondolja, annak nem a természetes, hanem a ribanc küllemű nők jönnek be. 20/F
2011. nov. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

11-11 00:25

És mi van a természetesen barna bőrű nőkkel?

2011. nov. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti húszas fiúcska meg buta, mint a tök, és ez konkrétan senkinek sem jön be.
2011. nov. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

11-11 00:25!


Hülyeséget beszélsz... 22F

2011. nov. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!