Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kopaszodik a hajam? PLs HeLP!💇

Kopaszodik a hajam? PLs HeLP!💇

Figyelt kérdés

Egy ideje észrevettem, hogy nagyobb foltokban kopasz a hajam és nem nő nagyon főleg a választóknál látszik nagyon már a fejbőröm.

Kiderült, hogy seborrheás dermatitis-em van és emiatt korpásodik meg hull és viszket. Kaptam rá gyógyszereket de félek kopaszodni fogok, mert túl sok a korpa a hajamon hiába mosom ezerrel és vakarom. Azt mondták gyógyíthatatlan de csak a tüneteket lehet enyhíteni...Nagyon bíztató!

Mennyire súlyos az állapotom ha már nagy foltokban kopaszodok? Váll alatt érő hajam van. Ugye nem leszek teljesen kopasz? 22l vagyok.😭💇✂️



2021. márc. 24. 18:46
 1/8 A kérdező kommentje:
xd
2021. márc. 24. 18:48
 2/8 A kérdező kommentje:
:(
2021. márc. 24. 18:50
 3/8 A kérdező kommentje:
pLs? Dx
2021. márc. 24. 19:08
 4/8 A kérdező kommentje:

hallo?:(

saasxd

2021. márc. 24. 19:15
 5/8 A kérdező kommentje:
🥺hahóó
2021. márc. 24. 20:12
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Jtzusom xD te tényleg 22 vagy?

Figyelj.. Akár milyen nehez, ne vakard... Attól hullik valszeg. Krémet kaptál rá, vagy mit?

Esetleg szedj hajvitamint, illetve van olyan hogy injekcióval tápanyagot juttatnak a hajhagymákhoz. Az szokott még segíteni, de ez összességében egy 2-3 százezres kaland.

2021. márc. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

kaptam rá arckrémet, cseppet, kenőcsöt, sampont is de félek hogy ez bekövetkezni.

és igen annyi vagyok..

vitamin jó ötlet lehet.milyen fajta vitamint?

2021. márc. 24. 23:58
 8/8 anonim válasza:
100%

Szia!


DM-ben van ez a 'Mivolis Haar Vital Komplex'.

1200 FT 60 DB, ebben benne vannak a haj növekedéséhez fontos vitaminok, szerintem jó.


Stressz, egészségtelen életmód stöbbi is lehet kiváltó ok, ha ilyesmi van ezen érdemes változtatni.


"

Étrend-kiegészítő kapszula a szép és erős hajért


10 vitamint és ásványi anyagot tartalmaz


Cinkkel, biotinnal, rézzel és különböző B-vitaminokkal – pl. folsavval és pantoténsavval, – valamint szelénnel látja el a szervezete

"


[link]

2021. ápr. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!