Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajam elég ritka, és kopaszo...

A hajam elég ritka, és kopaszodik de szeretném befesteni, de úgy tudom attól is kihullik. Ha úgy festetem be a hajam, h nem ér a fejbőrömhöz a festék (ombre) qkkor az nem árt neki nem?

Figyelt kérdés

2016. aug. 2. 18:55
 1/4 anonim válasza:
Szia. Nem vagyok szakértő, de a hajfesték mindenhogy rongálja a hajat ahol érintkezik vele. Lehet kapni henna hajfestéket amely nem roncsol a természetes anyagok miatt, a bánfi hajsampon/szesz meg serkenti a vér áramlását a fejednél ezáltal gyorsabba nő a hajad és lehetséges hogy erősebb lesz. Sok vitamin. Bocsi végül nem is a kérdésedre válaszoltam.
2016. aug. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen a hajfesték mindenhogy rongálja a hajat.

Főleg a világos színűek.Van olyan szőke ,amitől rendesen hullik a hajad.

Szerintem használj ilyen termékeket a hajadra :

Kávés samponokat,balzsamokat (a kávé segíti a haj növekedését)

Jó kávés termékek: Shauma,Alverde

Shaumából van több fajta szer.

Spray,sampon,balzsam... ezeket egyszerre is lehet használni.

Ne várd ,hogy napról napra csak úgy nőjjön de azért 1-2 év és elég hosszú lesz ha beválik.Vannak hajcseppek,hajtonikok.

Érdemes elgondolkozni azon ,hogy mi okozhatta a hajhullást.(lehet pl.:szőke festék,rossz termék,túl sok hajfestés,túl sok hajvasalás stb.)

Addig is amíg nem lesz szép egészséges a hajad érdemesebb lenne festés helyett parókát viselni.A jó minőségű parókákat lehet vasalni,göndöríteni stb. és különböző árakon megszerezhetőek.Vannak sima színesek ,ombre,melírozott és sok más fajta is.

Soha ne vasald a hajat 1 héten 2-nél többször!

Esetleg ha festett a hajad akkor segít a shauma színvédő sampon ,hogy tovább maradjon meg a színe és akkor később kell festeni ,kevésbé rongálódik a hajad.

A keratin is jó a hajra.Megéri hidd el!

Parókák:

Aliexpress -> wigs

link: [link]

A jó minőségű fésű is sokat segíthet!

Iparfüméria -> jó minőségű fésük nem tépik a hajat.

link: [link]

Ha fésülködsz ne tépd,ne cibáld a hajad!Hanem lassan óvatosan fésüld ,mert ha téped akkor rongálod veled az épp hajszálaidat!

Hajtonik: [link]

Jó minőségű fésű a tengle teezer.Nem tépi a hajat.Nekem is van csak jókat tudok róla mondani!

Link: [link]

Ha érdekel a tengle teezer vagy másról több info kell írj privibe!

A hajpakolások csodát tesznek a hajjal! A rossmanba és a dm-be vannak jó hajpakolások több típusú hajra.Mindig olvasd el ,hogy miylen típusú hajra van!

Az argán oldaj vastagítja a hajszálat.

Érdemes 1 terméknek utána nézni biztos találsz másik oldalon akciósat vagy olcsóbbat.

[link]

Régen a hajam száraz,töredezett,gyenge,fénytelen,erőtlen és csúnya volt ,de néhány termék sokat segített.

Ebay,Aliexpress,Pinkpanda,iparfüméria <-megbízhatóak

Érdemes olyan parókát keresned ami erős fedésű.

[link]

[link]

[link]

jófogáson is kereshetsz jókat! :)

2016. aug. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Írtam neked egy kis regényt de remélem megfogadod a tanácsom. :)

És ahogy az 1. válaszoló írta a henna nem roncsol.

És ha igazi festékkel fested előbb kérdezd meg a fodrászodtól ,hogy milyen fajták kevésbé károsak.

2016. aug. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

koszi a választ,

amúgy tudom mitől hullik, és vigyázok rá nagyon. nagyon egyenes a hajam, sose volt vasalva, gyógynovényess sampont és balzsamot használok, és sose volt fesvte, ezért már nagyon unom a színét ezért akarom befesteni.

ha a hajam alját festem be és nem szőkére hanem pl nagyon sotét barnára az nem árt a fejbőromnek nem ???

2016. aug. 4. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!