Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinus olaj a hajra és a...

Ricinus olaj a hajra és a szempillára?

Figyelt kérdés

Ma vettünk a gyógyszertárban ricinusolajat. Már olvastam itt több helyen, hogy milyen jót tesz a ricinusolaj a hajnak, és a szempillának, de azt még sehol nem olvastam hogy hogyan kell használni hajon, illetve szempillán....

És milyen lesz a hatása?


2010. aug. 19. 21:49
1 2
 1/20 xXx_CloUd_o.O_xXx ***** válasza:
92%

Hát elmondom ,h én hogy szoktam a hajamra:D


-haj:3 evőkanál ricinus olaj +1 evőkanál olaj (néha dobok bele 1 tojássárgát ,de ezt nehéz kimosni belőle és nehezebb is felvinni)ezt belemasszírozom a fejbőrömbe rádobok 1 törölközött és elalszok benne.Ajánlom ,h legalább 2-szer mossál hajat vagy 3-szór mert elég nehezen jön ki a hajból.:D

hát nekem még csak a 3-dik adag van a fejemen de nagyon jó szerintem:D nemtudom mintha nőtt volna de lehet ,h csak rég néztem rá a hajamra:D

de szép fényes és puha lesz tőle a hajad.:D


-szempillára:hát én nem kenek de állítólag fülpiszkálóra ráviszel 1 keveset az olajból és rákened :D kész:D és persze lemosod reggel:D


Kisebb regény lett teli helyesírási hibákkal de este van és nincs kedvem villanyt feloltani:D

remélem tudtam segíteni valamit :D

18/F

2010. aug. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 xXx_CloUd_o.O_xXx ***** válasza:
100%
Ja és ha hosszabb a hajad ,lehet nem lesz elég amit leírtam .De nekem Válig érő hajam van és ha nagyon spórolok vele akkor elég:D
2010. aug. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

nekem is vállig ér a hajam, és a folyamatos szőkítés miatt tönkrement...most úgy tervezem, hogy a szőkét bemelíroztatom barnával, így a lenövés nem lesz feltűnő, és kész, lenövesztem.

Csak nagyon sok helyen olvastam, hogy meggyorsítja, és széppé, fényessé teszi a hajat.

Ezért ma megvettük....

köszike a választ....de neked gyorsabban nő a hajad?

puszim...

2010. aug. 19. 22:35
 4/20 xXx_CloUd_o.O_xXx ***** válasza:
100%

Hát eddig eléggé száraz és töredezett volt a hajam...muszáj volt havonta vágni a végéből mert szétvolt töredezve.Hát most már 2 hónapja nem voltam fodrásznál és nincsen megtörve a hajam.Szóval ez nekem nagyon jól bevált :D tesómnak vagy 10cm-erel hosszabb haja volt :D és már lassan beérem az ő haját is ^^

Sztem jól növeszti ,bár úgy tudom,h nem mindenkinek használ =/

Én most ugy tervezem,h (fekete festett)hajamból szőkét csinálok ...csak félek =/

de azért drukolokk neked ,h használjon ^^ sok sikert^^

És ha valami segítség kéne nyugodtan írhatsz privátot is ^^

2010. aug. 20. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 xXx_CloUd_o.O_xXx ***** válasza:
100%
Amúgy most mértem meg a hajam:D és 2és fél hét alatt 2,5 cm ^^
2010. aug. 20. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

wow....

és hány naponta kened rá a trutyit? mert azért ez is érdekelne....

ha azt mondod hogy 2 éf fél hét alatt ennyit nőtt, akkor tuti, hogy minden nap kened.... :)

várom a választ.....puszpusz...

2010. aug. 20. 12:13
 7/20 A kérdező kommentje:

jaja....

azt hozzá kell tennem, hogy a félelmed a szőkítéssel kapcsolatban megalapozott...

Ezelőtt nekem is festett fekete hajam volt, és pont egy évvel ezelőtt szívattuk le...

3 egymás utáni szivatás 4 hét szünettel kellett hozzá, hogy teljesen kifehéredjen a hajam.

Először narancssárga, nagyon csúnya foltos volt.... Aztán egyre jobban világosodott, de akkor is sárga volt, és foltos....

Azt mondod, hogy gyorsan nőtt a hajad az olajtól....

Inkább csináld azt, hogy veszed a fáradtságot, és lenöveszted a feketét, és nem fested a lenövést, mert ne lesz szép stíne a hajadnak....

és ne haragudj, de nem a legsármosabb szőke festett hajjal egy srác....

inkább a fekete...

azzal tuti hogy nagyon vagány lehetsz....

Sztem ne szőkíts.....Ha ilyen gyorsan nő a hajd, várd meg, amíg lenő....

Aztán pedig szíved joga, hogy szeretnél kinézni....

de azért egy képet szívesen megnéznék rólad....

puszim<3

2010. aug. 20. 12:18
 8/20 xXx_CloUd_o.O_xXx ***** válasza:
100%

Háát elmondom hetente max 2-3-szor kenem rá:D csak most elfogyott =/

Háát ha gondolod privibe küld el nekem msn-ed :D vagy emailed:D

nem tszem ki ide mert kikerülök napisazrra:D

2010. aug. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 xXx_CloUd_o.O_xXx ***** válasza:
100%

Amugy is mostmár kezdem meggondolni magam és lehet hogy csak valami kék ,zöld melirt teszek bele :D vagy fehéret:D madj kitalálom:D

na és már probáltad a ricinust?:D

2010. aug. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 xXx_CloUd_o.O_xXx ***** válasza:
100%
Amugy bocsi ,h nem válaszoltam ....csak nyári munkán voltam=/ És kint kellet aludni hajón.
2010. aug. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!