Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajgond: hajhullás és könnyen...

Hajgond: hajhullás és könnyen eltörő haj?

Figyelt kérdés

Előzmények: csak barna festékkel festettem. Nagyon régen volt egy részleges szokitesem.


Esetekben hogyha keresztül megyek

a hajamon fésüvel, a hajam állaga olyan lesz, mint a megfőzött instant tészta, mert nyúlik!!! és visszacsapódik majd eltörik.

Hónapok óta ezzel találkozom fürdés közben, hajmosás alkalmával, begubancolódik, és tényleg mint egy vaskerítés egybe van.

Szárítás közben átmegyek rajta. Aztán szárazon a kezemmel néha, de...Úgy kell elképzelni, mintha az amin épp átmegyek, ott marad a kezemben.

Mindent próbáltam már, bvitamin, nincs sampon, ilyen balzsam, olyan kence, almaecet, rizsvíz.

A hajvágás az utolsó megoldás?


Hiába érzem, hogy kevesebb a hajam, a fejbőrön mégis tüskés hajat érzek, kicsiket.


Megmenekultem? Esetleg valami más tipp? Kezdem úgy érezni, hogy egyszer haj nélkül fogok felkelni.


Lehet feladom és sapka+ nullásgép.


Köszönöm szépen a válaszokat



2021. márc. 30. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem nullásgép. Egyszer érdemes azt is kipróbálni. Még az is lehet, hogy annyira megtetszik, hogy úgy maradsz :) ha pedig nem, akkor egészségesen tud majd újra megnőni a hajad.
2021. márc. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor végülis a festés tette tönkre vagy ilyen vékony szálú gyenge a hajad?
2021. márc. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A festés, mivel nekem hullámos, erős dús volt. Most egyáltalán nem nő
2021. márc. 31. 08:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg egy fodrászt aki csinál keratinos hajerősítést, szerinte ezzel javítható lenne e a hajad.
2021. márc. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha tényleg csak a festés az oka, hogy tönkre ment a hajad és nem valami belső probléma akkor szerintem érdemes lenne kipróbálni másik terméket a hajadra. Tudok ajánlani sampont és balzsamot is hozzá. Attól függ mennyit szeretnél rááldozni. Azok a samponok kicsit drágábbak, amikben tényleg benne van a hatóanyag. Drogériás termékekkel szerintem sok mindent nem fogsz elérni. Írj, ha segítsek.

Addig is ne mosd sokszor és forró vagy túl meleg vízzel. Használj balzsamot a könnyebb fésülés érdekében. Ne formázd sokat ha teheted és közepes hőfokon szárítsd. A hajfestést pedig én mellőzném egy ideig. Ha kicsit vissza vágatod, javíthat a kinézetén, de ha rossz termékeket használsz úgy se jön helyre.

2021. ápr. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!