Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen vitaminokat, olajokat...

Milyen vitaminokat, olajokat és praktikákat javasoltok hajnövesztésre?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 1. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rízs víz vagy ricinusolaj hajpakolás.
2021. ápr. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem igazán érdemes ezekkel kísérletezni. Személy szerint nekem csak a ricinusolaj vált be, de előtte mindenképp kérdezz meg egy szakképzett fodrászt, hogy meg tudja állapítani a hajad típusát. Ugyanis nem mindenkinek ugyanaz jó, gondol csak a samponra. Valakinek hullik a haja a ricinusolajtól, a hajvitamin meg nem nagyon csinál semmit. Egy idő után a legtöbb nőnek nem is nő egy bizonyos hossz fölé a haja, mert egyszerűen eltörik, meg nehéz kezelni.
2021. ápr. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A DM-nek van ilyen 1000 Ft körüli hajvitaminja, én meg nem próbáltam, de elvileg jó. (Ártani nem fogsz vele, annyira nem is drága, szóval egy próbát megér.)

Hajpakolásokat illetően nincs olyan, ami mindenkinek beválik, ez hajtípus függő.

Ami nagyon fontos, hogy ne károsítsd, mert akkor hiába nő gyorsan, ha vissza is törik.

Sok sikert :)

2021. ápr. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!