Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Érelpattantást hol távolítanak...

Érelpattantást hol távolítanak el Budapesten?

Figyelt kérdés
Voltam bőrgyógyásznál más problémával és közben megkérdeztem tőle mi lehet az orromon az a piros apró pötty ami hónapok óta ott van és azt mondta érelpattanás lesz amit ott nem tudtak épp eltüntetni de mondta, hogy máshol lézerrel ellehet. Nagyon zavar és feltűnő kicsit és a rossz, hogy kezd mégegy kinőni alatta ami nagyon apró de szerintem az is ekkora lesz. Budapesten a kerületemben nem találtam sehol ilyesmit és nem tudom egyáltalán milyen címszóval kéne keresni. Fizetnék érte nem gond ha nem ingyenes csak ne lenne már ott az a piros, mert pont az orrom közepén van és alapozó se segít rajta..sokszor azt hiszem emiatt bámulnak néha pedig most maszkos idő van de kellemetlen.

2021. ápr. 3. 20:39
 1/2 anonim válasza:
Orvosnal
2021. ápr. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
1.kösz ezért érdemes volt várni ennyit..erre gondoltam józan ésszel is de nem pont ennyire pontosan vártam a választ.
2021. aug. 6. 07:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!