Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek is praktikusab a...

Szerintetek is praktikusab a rövid frizura egy háziasszonynak?

Figyelt kérdés

2 hónapja született meg a kislányunk és ugye most otthon vagyok és a férjem dolgozik.És amióta megszületett a babánk a férjem az anyósom és az anyám is azal traktál hogy vágjam rovidre a hajamat mert most az lenne a praktikus.

Szerintetek levágassam?Tényleg praktikus lene?



2021. ápr. 10. 17:05
1 2
 11/19 FoxtrotLidérc ***** válasza:
83%
Férfiként: ESZEDBE NE JUSSON! Csak azért, mert "aszongyák", azért NE! Max akkor, ha TÉNYLEG TE ÉRZEL RÁ KÉSZTETÉST. Tessék megmaradni NŐNEK. Nem azért. Van rövid haj, ami igényes, meg csinos. De ez?! Legközelebb ne öltözz csinosan? Ne sminkelj? "Háziasszonyosodj" el? Nem szűntél meg a gyermekvállalással ÖNMAGAD lenni. Nem szűntél meg NŐNEK lenni, amellett hogy anyává IS váltál. Ez a véleményem.
2021. ápr. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem irtó gáz, főleg mert ez meg ez azt mondta. Ember, foglalkozzon már mindenki a saját életével, ne a másikéba akarjon beleszólni.

Kérdező, létezik hajgumi, hajcsat, be lehet fonni.. és meg van oldva, hogy ne lógjon a haj.

Úgy visszaszóltam volna mind a hármójuknak a helyedben, hogy csak na. Én le nem vágatnám a hajamat.

2021. ápr. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
71%

#8-as!

A gyatra helyesírásod "lenék" és a "alaposan nyírjon meg" szóösszetétel alapján következtetek erre.

Aztán, ha tévedtem, akkor elnézést kérek.

2021. ápr. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Metionin ***** válasza:
88%
Nem. Tapasztalatból mondom, hogy ha egy hosszabb hajat fogsz össze vagy kontyolsz fel amíg házimunkázol, az sokkal praktikusabb. Főzésnél pl. nem hullik bele a kajába, míg a rövid de szabadon lévő haj igen. Ráadásul egy normális, jól kinéző rövid frizurát minden reggel formázni kell hogy álljon valahogy és havonta rohangálni vele a fodrászhoz. Annak biztos praktikus volt régen aki csal lecsapatta azt cső, nem foglalkoztak vele hogy az utána hogy néz ki. Tudom mert anyám is levágatta, azóta is rövid haja van. Vágás után az első mosásig jó, utána olyan mint egy kisfiú.
2021. ápr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
90%

Nem kell rövidre vágatni, csak legfeljebb olyan mellig érőre, amit szépen fel lehet kötni, így nem lesz útban.


És amúgy a rövid hajon jobban látszik ha zsíros,pl.a párom a rövid férfihaját naponta kell mossa,különben lelapul a fejére, én a hátközépig érő hajammal csak 3nap után kezdek zsírosnak festeni.

2021. ápr. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
91%
Te hajad tiéd a döntés! Szerintem próbáld ki a rövid hajat, férjednek is kedvezel, ha nem jön be maximum megnöveszted.
2021. ápr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
55%
Ne csináld
2021. ápr. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
81%
Lehet praktikusabb, de minek kellene levágatni csak azért mert otthon vagy? Ugyan ugy ahogy nyilvan eddig munka mellett is volt ra idod es igy tetszett, most is megoldod... Meg lehet a párodnak is jibbat tetszik. Olyan hajad legyen amilyet te szeretnél és neked kényelmes meg tetszik, niylvan nem csak a praktikum a szempont és tenyleg egy lofarok is simán az. 😂
2021. ápr. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
57%
Az én feleségem is tüsi hajú és nagyon tetszik.
2021. dec. 18. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!