Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon kevés, pár szál hajam...

Nagyon kevés, pár szál hajam van, pedig még csak 29 vagyok. (Nő) Milyen sampont érdemes használnom, ami segíthet?

Figyelt kérdés
Nektek mi vált be? Akár sampon, vagy vmilyen szer, vitamin, stb.

2021. ápr. 15. 11:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem elöször orvossal kéne kivizsgáltatni magad, mi ennek az oka.

Semmilyen sampon nem segít, ha az egészséged nincs rendben vagy ha ilyen alkatú vagy.

2021. ápr. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Nekem sincs sok hajam, és az Alpecin koffeines samponját használom most, ez főleg hajhullás ellen van (megerősíti a hajhagymákat). Látványos a változás 1-2 használat után is, próbáld ki esetleg azt.
2021. ápr. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Orvosi kivizsgálást igényel
2021. ápr. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Én is orvost javasolnék, pl. endokrinológust.
2021. ápr. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

#2: "Látványos a változás 1-2 használat után is"


Nem kötekedésből, de ezt hogy kell elképzelni? Valakinek hirtelen 1 hét alatt kinő +5000 szál 30 cm-es haja?

Vagy 2 évente kell vele hajat mosni és akkor a 2. használatkor már tényleg van jó sok új 20 cm haj? Vagy hogyan lesz sampontól dúsabb a haj?

2021. ápr. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
Ez eléggé vashiányra utal, egy vérvétel szerintem szükséges lenne.
2021. ápr. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%

#5

2-es vagyok, arra gondoltam, hogy használat után egyből ad egy kis volument a hajamnak, azaz nem lapul le annyira, mint előtte, van egy kis tartása. Plusz hajmosáskor fésülködés közben észrevehetően kevesebb hajam hullik ki, kevesebbet látok a kádban/fésűben utána.

2021. ápr. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%

De küldök egy linket, itt lehet olvasgatni róla véleményeket:

[link]

Persze, az orvosi kivizsgálás a legjobb döntés, de külsőleg pedig lehet, hogy ez is segítene.

2021. ápr. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az utóbbi időben voltam teljeskörű kivitsgáláson, nőgyógyásztól kezdve belgyógyász-gasztroenterológus, vérvétel stb. A vérképem teljesen rendben, a vas is tökéletes nálam. Kontaminált vékonybél, ez van nekem felszívódási zavarral, ételintoleranciával. De a hajamra azt mondták, hogy nekem ilyen alkatilag. Anyunak is hasonló sajna
2021. ápr. 15. 16:19
 10/13 A kérdező kommentje:
Csak reméltem, hogy azèrt lehet vele valamit kezdeni
2021. ápr. 15. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!