Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 35 éves férfiként milyen...

35 éves férfiként milyen ránckrémet érdemes használnom?

Figyelt kérdés

-különösebb bőrproblémám nincs, átlagos arcbőröm van, zsírosodásra, kiszáradásra nem túlzottan hajlamos. ja, és ráncos sem vagyok :)

-kipróbáltam a (vényköteles) Differint, ritkán és keveset alkalmaztam, de ha jól vettem észre, engem szárított

- olyasmi érdekelne, ami nem "csak" hidratál, hanem hatóanyagot is tartalmaz, ami bizonyítottan késlelteti a ráncosodást

- és ami minél egyszerűbb, nappal és este is jó, azonnal felszívódik, nem fényes, nem macerás, nem időigényes...

- más tanács is érdekelne, hogy hogyan táplálkozzak, mit szedjek belsőleg, stb. a ráncok késleltetése érdekében



2017. júl. 7. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
27%

Jézusom, ez komoly?


Igyál sok vizet, csajozz, DE ne bagózz, ne piálj, ne kávézz.

A ránctalanítókrém-ipar persze mindent elkövet, hogy ezt a tuti piacont folyamatosan fenntartsa magának.

2017. júl. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%

Csatlakozom az elottem szolohoz.

De hogy valami valasz is erkezzen a kerdesedre en a Vichy markat ajanlom biztosan van ranctalanito kremje is, bar en csak az arclemoso geljet es sminklemosojat hasznalom es mindkettovel maximalisan meg vagyok elegedve, es a tobbi termekjeirol is szinte csak jot hallottam:) draga,de megeri. De ez raer kb 30 ev mulva is neked

2017. júl. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
39%

30 év múlva hogy érne már rá te elmebeteg?? Addigra "csupán" 65 éves lesz..


Kávézz nyugodtan én is azt teszem, meg cukrot is lavorszámra és nincs egyetlen ráncom sem. 45 éves/N

2017. júl. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!