Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol nézzek utána egy megfelelő...

Hol nézzek utána egy megfelelő arcápolási rutinnak?

Figyelt kérdés

Egyszerűen elvesztem. Annyi mindenki ír, annyi mindent. Általában azt érzem, hogy mindenhol csak a terméket nyomják az arcomba, hogy EZ a legjobb.

Lány vagyok, és egészen hiányzik egy normális arcápolási rutin.

Sokáig zsíros bőröm volt, a szalicilsavas arclemosó, arcradír tökéletesen hatott. De szerintem változott a bőröm, ahogy növök fel, egyre inkább száraz. A jó hidratálókrémet meg nem találtam még meg.

Ha bármi tipp, jó tanács van valakinél, légyszíves ossza meg velem:)

(a bioderma termékeket nézegettem utoljára, nagyon jóknak tűntek, de egész drágák, ha van róluk vélemény, az is jöhet)



2021. ápr. 16. 08:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
Elmész egy kozmetikushoz, és átbeszélitek.
2021. ápr. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Interneten. Ne egy oldalon, többön (külföldin). Én nem bízom senkiben, aki ide befirkantja, hogy "Garnier lemosó, két liter víz", vagy komplett rutint (a sajátját a saját bőrére) ad meg.
2021. ápr. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

[link] Nekik van youtube csatornájuk is:

https://www.youtube.com/channel/UCzAPI8wsPwWoIcaxz4NrBQQ

De ajánlom Tindigo csatornájár és oldalát is.

Továbbá: https://www.youtube.com/channel/UCquwshFeyaDOXjeih9-D_2A

2021. ápr. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Skinsmarton van ilyen rutinvizsgáló.Továbbá minden le van írva oda részletesen,hogy hogy alakítsd ki a rutint mit használj.Van facebookon csoportok oda is beléphetsz.
2021. ápr. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem bőrgyógyász személyes konzultáció során tud neked minőségi, a bőrtipusodhoz illő termékeket ajánlani.
2021. ápr. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
5. azért orvos nem kell, de tényleg inkább ahogy az 1. írta, egy kozmetikus, mint Csillush89 bjútiblogger a netről, aki pénzért még a sertéstrágyát is reklámozza.
2021. ápr. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

Egy normál arcápolási rutin így néz ki:

Reggel: vízbázisú lemosó, vagy sima víz(ez a bőrödtől függ), szérum (de csak ha akarsz,ez a bőrtípusodtól függ), hidtatáló+ fényvédő.

Este: olajos lemosó+vizes lemosó, szérum, ha kell, hidratáló, és ennyi.

A termékek pedig a bőrtípusodtól, anyagi helyzetedtől, és bevásárlási lehetőségeidtől függenek, szeretsz drogériába járni, vagy nem baj ha rendelni kell, ez esetben van még postaköltség is.

2021. ápr. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
fullos amerikai modell csajszik csinálnak ilyen videókat azokból
2021. ápr. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Az értelmes, részletes válaszokat köszönöm!

Valahogy a legkézenfekvőbb, a kozmetikus megkérdezése nem jutott eszembe. Az oldal ajánlások is hasznosak lesznek, tuti ránézek!

A fullos amerikai csajszik értelmezését meg lehet meghagyom másnak:D

2021. ápr. 16. 20:07
 10/11 anonim ***** válasza:
83%

haaaaaaat nem minden kozmetikus dolgozik tudatos dolgokkal, es rettento sok helyrol hallottam, hogy tonkretettek a boruket://

facebookon van a skincare junkie, vagy a tudatos borapolok klubja csoport, ha oda belepsz ki tudod posztolni a borod allapotat, es segiteni fognak neked abban, hogy pontosan miket vegyel a bortipusodnak megfeleloen

2021. ápr. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!