Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kezdjek-e valamit a fenék és...

Kezdjek-e valamit a fenék és hasszőrömmel? 16/F

Figyelt kérdés

Elég dús fenék és hasszőröm van, a fenékborotválás elég ratyin hangzik, de kíváncsi vagyok a válaszokra.

A hasszőröm is elég dús azt leborotváltam egyszer, de az nem tűnt a legjobb megoldásnak. És nekem a hasamon nem csak a kis csíkocska van ott, hanem egy csomóban rendesen nő. Aki nem tudja elképzelni privátban küldök képet ha kell.



2021. ápr. 18. 12:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Küldhetsz képet nekem.
2021. ápr. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Minek? A férfi szőrös.
2021. ápr. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
jó az úgy, ahogy van
2021. ápr. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%

A nő is szőrös.


Szerintem kezdj vele valamit. Amelyik pasi azt mondja, ne csinálj semmit, az csak tudja, hogy jobban fogsz úgy kinézni, de ő maga lusta ápooni magát, így lent tart a szintjén.

2021. ápr. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
33%
de miért nézne ki rosszul azért, mert szőrös? pláne 16 évesen. de egyébként is ízlések és pofonok..
2021. ápr. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Miért nézne ki egy nő rosszul szőrösen? Pontosan, ízlések és pofonok. Szerintem dicséretes nagyon, hogy nem a szőrös valagát akarja másokra rákényszeríteni. Sok felnőtt férfi példát vehetne róla.
2021. ápr. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

szerinted a nő legyen szőrös, a pasi meg ne? 🙂

szerintem mindenki azt csinál, amit akar.

arra akartam utalni, hogy ha szőrös, attól még tetszhet egy nőnek.

2021. ápr. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én hasról nem szedném le,fenékről se szoktam,bár sokszor csak azért elgondolkoztam rajta,mert hát van amikor a nagy dolog nem úgy jön ki és megragad benne.
2021. ápr. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
meg lehet mosni utána, és nincs ilyen gond
2021. ápr. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

El tudom képzelni, de annyi különböző variáció képzelhető el, hogy talán mégis jobb lenne látni, mit jelent nálad, hogy "egy csomóban rendesen nő", szóval ha küldesz képet, érteni fogom ezt is.

Egyébként a fenék-borotválás se feltétlenül "ratyi", mert nem mindenki szereti vagy tartja esztétikusnak, ha nagyon szőrös. Egészen egyszerűen el kellene döntened, hogy téged mennyire zavar.

2021. ápr. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!