Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy olyan arclemosót, amire...

Egy olyan arclemosót, amire rá van írva, hogy sminklemosásra is alkalmas, hogy kell sminklemosára használni? Először vattakoronggal lemosni a sminket (mintha normál sminklemosó lenne), majd az ujjaink segítségével második lépésben arcot mosni?

Figyelt kérdés

Másik kérdés:

Ha kimondottan sminkeltávolító terméket veszek (tehát konkrétan az van ráírva, hogy sminklemosó), akkor érdemes külön szemsminklemosó, vagy elég szemre is az általános sminklemosó?



2021. ápr. 19. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem muszáj a vattakorong. Én rögtön a lemosót teszem az arcomra. Átmasszírozom az arcom, majd lemosom.
2021. ápr. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És egyszer mosod meg, vagy kétszer? A szemsmink is lejön vattakorong nélkül?
2021. ápr. 19. 19:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Kétszer.
2021. ápr. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ok, eszembe jutott még valami.

Az artisztító tejeknél írják, hogy alkalmas sminklemosásra is, akkor ezt is lehet hasonlóképpen kétszer egymás után?

Vagy jobb, ha sminklemosó tej + arctisztító tej?

2021. ápr. 19. 19:52
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha én gél állagú arclemosót használok, akkor sminkeltávolításra első lépésben mi lenne jobb: olajos (kétfázisú) sminklemosó, vagy sminklemosó tej?
2021. ápr. 19. 19:58
 6/7 anonim ***** válasza:

Én az arcomra teszem a lemosót.

Használhatsz egy olajas lemosót azutan pedig egy vízbázisut.

2021. ápr. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem attól is függ hogy milyen sminket használsz, ha csak kevés, nem vízálló sminket szerintem a sminklemosó tej is leviszi, de én például mindenből olyat használok (vízálló tus, szempillaspirál, szemhéjalapozó, tartós korrektor... izzadós vagyok na) ami az olajoson kívül mindenfajta sminklemosót arcon röhög.
2021. ápr. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!