Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyorsabb hajnövesztés? Tippek?...

Gyorsabb hajnövesztés? Tippek? Többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok, jelenleg vállig érő hajam van. Szeretném, ha kicsit gyorsabban nőlne. Ki próbáltam már nagyon sok mindent, de meg sem mozdul... Ittam már 4 hónapig kollagént C-vitaminnal. Szedek haj,bőr és köröm kapszulát C-vitaminnal. Ricinusolajos pakolást is szoktam. Szeretnék, mást ki próbálni ami hatásos kapszula vagy bármi. Gondoltam, hogyha szedek vitaminokat külön, akkor a Biotin a legfontosabb? Naponta 2 liter folyadékot iszom, és az étkezésem is rendben van. Ha valaki ezzel jönne...

19/L



2021. ápr. 20. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs semmi csodaszer, amitől ténylegesen és számottevően gyorsabban nőne a haj. Várni kell, míg megnő, sajnos. De egyébként minek vágattad le, ha most meg gyors vissza is akarod növeszteni? :D
2021. ápr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Türelem :)

legalábbis, én csak erről tudok, bocsi :D

2021. ápr. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem írtam azt, hogy le vágattam eleve ilyen volt
2021. ápr. 21. 18:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a zinktől és a répától nőtt meg, mikor vállig érőre vágattam. Néha ricinust is kentem rá. Esetleg a kókuszolajt is kipróbálhatod.
2021. ápr. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!